Młodzicy Młodsi na szóstkę!

Młodzicy Młodsi wzięli przykład ze starszych kolegów i można śmiało powiedzieć, że ten weekend należał do nich. Trzy mecze i trzy zwycięstwa, a co najważniejsze bardzo dobra gra, dzięki której po końcowym gwizdku młodzi piłkarze mogli świętować wygrane.

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego

PAS Skarżysko 1-2 KKP Korona

Bramki: Raczyński x2

KKP Korona: Kukla, Paluch, Kruk, Orłowicz, Bębenek, Nowacki, Wira, Majcherczyk, Kowalewski, Zajęcki, Szymoniak, Gil, Kuziel

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura:  Bardzo dobre występy  naszych drużyn. Chłopcy w spotkaniach szybko przejmowali inicjatywę i groźnie atakowali bramkę rywali. Cieszy nas tempo wykonywanych działań przez nasze zespoły oraz realizacja poszczególnych zasad naszej idei gry.  Cieszymy się ze zdecydowanej wygranej i gratulujemy podopiecznym świetnej postawy.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego GR 1

SAR Przyjmo 2–7 KKP Korona II

Bramki:  2x Wrzecionowski Kacper, Branewicz Igor, Wielgo Dawid, Sobczyński Jakub, Paluch Paweł, Iwan Kacper.

KKP Korona: Półtorak, Banasik, Detka, Iwan, Barański, Sobczyński, Wrzecionowski, Kowalski, Kierzkowski, Paluch, Wielgo, Widłak, Kułaga, Gawlik, Dzierżak, Branewicz.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W sobotę zmierzyliśmy się w Mniowie z Akademią SAR. Do tej pory był to nasz najsłabszy mecz jaki rozegraliśmy. Pomimo zwycięstwa oraz korzystnego wyniku popełniliśmy tego dnia sporo błędów. Problemy z odpowiednim ustawieniem, asekuracją w grze obronnej sprokurowały kilka sytuacji do strzelenia bramki dla drużyny gospodarzy. Tracimy również bramkę po stałym fragmencie poprzez brak krycia w polu karnym. Jeżeli chodzi o naszą grę ofensywną to również tego dnia nie wyglądało to najlepiej. Popełniliśmy sporo błędnych decyzji przez co piłka nie trafiła w wielu sytuacjach do bramki przeciwnika. Na najbliższych treningach przeanalizujemy wraz z chłopcami spotkanie aby wyciągnąć odpowiednie wnioski, by w najbliższych spotkaniach uniknąć błędów indywidualnych jak i grupowych oraz abyśmy pod bramką przeciwnika podejmowali lepsze decyzje.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego gr. 2

KKP KORONA 10–0 Tęcza Gowarczów 

Bramki: Antoni Długosz x5, Oliwier Żesławski x2, Maciej Wicha x1, Adam Józefik x1, Tomasz Kozera x1
Skład KKP KORONA: Tomasz Kozera, Oliwier Żesławski, Antoni Długosz, Oskar Szustak, Adam Józefik, Maciej Wicha, Jan Plech, Kacper Ocetek, Dawid Szymoniak, Olaf Zbróg, Radosław Cichecki, Ignacy Widliński, Dawid Kowalik, Marcin Cisak, Filip Cielibała, Ksawery Szostak, Dawid Gałat,

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Dobry mecz w naszym wykonaniu. Od początku spotkania stwarzaliśmy spore zagrożenie, raz za razem atakowaliśmy bramkę rywali. W 11 minucie otwieramy wynik spotkania pięknym strzałem z dystansu z woleja, i od tego momentu „worek z bramkami” zostaje rozwiązany. Dużo składnych i skutecznych akcji pozwala nam na przerwę zejść z wynikiem 6:0. W drugiej połowie znów wykreowaliśmy wiele okazji i dołożyliśmy jeszcze cztery gole. Dzięki mądrej grze w obronie, zachowujemy też ważne, czyste konto. Jesteśmy dumni z naszych chłopców, ale cały czas będziemy mocno trenować, żeby wykorzystać jeszcze bardziej potencjał drzemiący w naszych zawodnikach. 3 punkty zostają w Kielcach,  a my zabieramy się do dalszej pracy i czekamy na kolejne ligowe zmagania. Gratulacje dla całej ekipy.

Facebook