Młodzicy Młodsi na szóstkę!

Trzy spotkania i trzy wygrane naszych młodzików młodszych, którzy zaprezentowali się z dobrej strony. Spotkania nie należały do najłatwiejszych, ale dzięki determinacji nasi zawodnicy mogli cieszyć się po końcowym gwizdku z trzech punktów.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Gr. złota 2011

Wisła Junior Sandomierz 1-3 KKP Korona I  

Bramki: 2xKruk,Majcherczyk.

KKP Korona: Kukla, Zajęcki, Kuziel, Majcherczyk, Nowacki, Glibowski, Mikina, Tomaszewski, Bębenek, Paluch, Wira, Raczyński, Gębski ,Kruk.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Kolejny dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Chłopcy od początku spotkania narzucili swój styl gry, często atakując bramkę przeciwnika. Jesteśmy zadowoleni z jakości którą prezentował nasz zespół oraz organizacji chłopców w poszczególnych fazach gry. Gratulujemy dobrej postawy i zasłużonego zwycięstwa.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Gr. srebrna 2011

KKP Korona II 1-0 Moravia Morawica

Bramka: Wrzecionowski

KKP Korona: Wrzecionowski, Orłowicz, Barański, Sobczyński, Szymoniak, Kułaga, Kot, Paluch, Straszewski, Iwan, Detka, Widłak, Wielgo, Włudyga, Kierzkowski, Branewicz, Dzierżak, Skotnicki.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od początku spotkania przystępujemy do ataków. W początkowych minutach tworzymy sobie kilka sytuacji 100 % do zdobycia gola, niestety piłka nie wpada do bramki przeciwnika. Nasza przewaga utrzymuje się przez całą połowę co skutkuje zdobyciem gola oraz wieloma sytuacji do zdobycia kolejnych bramek. Druga połowa to również nasza przewaga na boisku lecz nie jesteśmy w stanie jej zamienić na kolejne gole. Jest to kolejne spotkanie w którym nasza finalizacja oraz skuteczność stoi na niskim poziomie. Tego dnia nasze decyzje boiskowe również nie należały do najlepszych co skutkowało prostymi błędami oraz stratami piłki.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2011

Piast Chęciny 0–13 KKP Korona III

Bramki: 3x Szymoniak, 2x Żesławski, 2x Gawlik, 2x Kowalik, 3x Widliński, Kozera.

KKP Korona: Józefik, Widliński, Szymoniak, Szustak, Kozera, Marcinkowski, Zbróg, Żesławski, Musiał, Baran, Wicha, Kowalik, Ocetek, Gawlik, Banasik.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To było udane spotkanie z naszej strony. Przeważamy przez całe spotkanie, tworząc wiele sytuacji pod bramką przeciwnika. Gramy również uważnie w obronie przez co nie dopuszczamy przeciwnika do naszego pola karnego. Podczas spotkania podejmujemy dobre wybory , które przekładają się na wiele składnych akcji. Cieszy gra oraz zaangażowanie całej drużyny przez całe spotkanie.

Facebook