Młodzicy Młodsi na szóstkę!

To był prawdziwy popis w wykonaniu naszych młodzików młodszych, którzy cały czas podkreślają swoją dobrą dyspozycję, świetną grą.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona I 7–1 Star Starachowice

Bramki: Zajęcki x2, Bębenek x2, Raczyński, Kuziel, Kowalewski

KKP Korona I: Kukla, Gębski, Bębenek, Nowacki, Wira, Zajęcki, Gil, Kuziel, Glibowski, Tomaszewski, Majcherczyk, Kowalewski, Raczyński,

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura:  Dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Szczególnie w pierwszej połowie spotkania jakość naszej gry stała na wysokim poziomie. Cieszą nas coraz lepsze działania indywidualne w fazie ataku które pozwoliły nam stworzyć dużo sytuacji bramkowych. Gratulujemy chłopcom zwycięstwa.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Spartakus Daleszyce 0–8 KKP Korona II

Bramki: 2x Wrzecionowski, 2x Kot, Szymoniak, Włudyga, Paluch, Piróg.

KKP Korona: Kierzkowski, Wielgo, Orłowicz, Sobczyński, Kułaga, Piróg, Wrzecionowski, Paluch, Szymoniak, Straszewski, Branewicz, Barański, Włudyga, Widłak, Kot, Półtorak, Dzierżak.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski:. Od samego początku jesteśmy strona przeważającą, szybko udowadniamy przewagę i zdobywamy gola. Z upływem czasu tworzymy kolejne sytuacje bramkowe oraz zdobywamy kolejne gole. Nasza gra w 1 połowie stała na wysokim poziomie. Uważnie gramy w obronie, dobrze funkcjonowało otwarcie oraz budowanie gry. Po przerwie nasza gra nie ulega zmianie, szybko tworzymy składne akcje, stosując wysoki pressing zaliczamy wiele odbiorów piłki. W 2 połowie dokładamy kolejne bramki. Również należy pochwalić nasze działania w defensywnie, przez co kolejny raz kończymy mecz bez straconego gola. Przed nami kolejne treningi i już z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze ligowe.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona III 6–2 KSP Kielce

Bramki: 2x Żesławski, Długosz, Kowalski, Marcinkowski, gol samobójczy.

KKP Korona: Zbróg, Kozera, Cielibała, Szustak, Żesławski, Długosz, Widliński,  Baran, Musiał, Bień, Marcinkowski, Ocetek, Kowalski, Gawlik, Banasik, Cisak.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W mecz wchodzimy nie do końca skoncentrowani przez co nasza gra nie wygląda najlepiej. W 1 połowie to my przeważamy na boisku, potrafimy stworzyć kilka 100 % okazji lecz brakuje z naszej strony skuteczności. Na przerwę schodzimy remisując 1:1. Od początku 2 połowy to my przeważamy na boisku. Po kiksie naszego bramkarza tracimy gola, co skłania nas do jeszcze mocniejszych ataków. Szybko odpowiadamy bramką, nasza gra jest spokojniejsza.  Z drugim golem zyskujemy sporo pewności siebie, gramy dokładniej oraz szybciej piłką, tworzymy wiele sytuacji pod bramką przeciwnika. Kilka z nich zamieniamy na zdobyte gole i wygrywamy ten mecz.

Facebook