MISTRZOSTWO W TRAMPKARZU STARSZYM!

Już przed ostatnim meczem podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Jerzego Marca byli pewni mistrzostwa, ale jak na złotych medalistów przystało, młodzi piłkarze do meczu przystąpili niezwykle poważnie i na zakończenie zwyciężyli w Ostrowcu 2-8.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KP Kszo 1929 Ostrowiec 2-8 KKP Korona III
Bramki: Gaweł as Łukawski, Stępień as Kołodziejek, Długosz as Gaweł, Ciężarkiewicz as Stępień, Stępień as Długosz, Suliga as Nowiński, Dąbrowski as Stępień, Suliga as Dąbrowski

Skład KKP Korona III: Mikołaj Jastrzębski, Mateusz Kołodziejek, Maciej Bator, Oskar Długosz, Bartosz Michta, Piotr Dąbrowski, Filip Łukawski, Hubert Gaweł, Wiktor Schie, Oskar Płatek, Mikołaj Nowiński, Michał Ciężarkiewicz, Dawid Suliga, Antoni Stępień, Konrad Kuzka, Szymon Rozmus, Wiktor Skowroński, Franciszek Brożyna.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Okazałe zwycięstwo na zakończenie rozgrywek i bardzo dobra gra. Przeciwnik stawiał opór do przerwy, po przerwie to już koncert, dokładamy 6 bramek po pięknych akcjach indywidualnych, a także po strzałach z dystansu. Szkoda że był to nasz ostatni mecz w takim składzie, ostatnie dwa lata to była przyjemność pracować z tymi chłopcami, grupa bardzo ułożonych młodych piłkarzy którzy cały czas starali się być lepsi. Dziękuję zawodnikom za pracę, rodzicom za wsparcie w każdej  sprawie i kulturalny doping w każdym meczu a także trenerowi Jurkowi Marcowi za wszystkie rady i podpowiedzi.
​​​

KKP KORONA II Kielce 5-2 Olimpia Pogoń Staszów

Bramka: Myszyński 2 , Majka 2, Zięba

KKP KORONA II Wiktor PisarekOskar SalaAndrij WyszniakBrajan BranewiczBartosz CzarneckiHubert OciosOliwier ZiębaKacper CyganCezary GodekKamil MajkaIgor ChmielewskiKarol KrzemińskiJacek BilskiKasper MyszyńskiAntoni PalaczMikołaj BiałekKuba Minuczyc.

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej StrzębskiOstatni mecz ligowy który dla obu drużyn nic nie zmieniało w układzie tabeli. Cieszy nas że chłopcy solidnie podeszli do meczu i pokazali dobrą piłkę tworząc wiele sytuacji bramkowych. Obie drużyny starały się grać w piłkę co przy wysokich temperaturach na pewno nie sprzyjało a sam mecz oglądającym mógł się podobać.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom biorących udział w naszych meczach w tej rundzie wiosennej.

Świętokrzyska II Liga Trampkarza Starszego*

*- drużyna występuje w wyższej kategorii wiekowej

Kopalnia Talentów Morawica – KKP Korona

Mecz 22.06.2022 r. o godz. 17:00

Facebook