Mistrzostwo w Młodziku Starszym dla KKP Korona!

To były wielkie sportowe emocje z happy endem dla naszego zespołu. Podopieczni Pawła Mecha i Patryka Bednarskiego po fantastycznym meczu zwyciężyli z Akademią Korony S.A i sięgnęli po mistrzostwo w ŚLMS. Ogromne gratulacje dla zawodników i trenerów!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2010

KKP Korona I 3:1 Korona S.A

Bramki: Nowak as. Chłopek, Fornalczyk as. Nowak, Ostrowski (rzut wolny)

Skład: Bartusiak, Kaczmarczyk, Fornalczyk, Frankowicz, Grychowski, Ostrowski, Piekoszewski, Płaza, Nowak, Szymczuch, Chochulski, Sikora, Chłopek.

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Mecz z Koroną S.A stał na bardzo wysokim poziomie. Nasza drużyna była bardzo dobrze przygotowana do tego meczu i zawodnicy w  100%  zrealizowali założenia taktyczne przy otwarciu i budowaniu gry. Mimo szybko straconej bramki, nasz zespół nie poddał się i dążył do jak najszybszego wyrównania i pod koniec pierwszej połowy po rajdzie w bocznym sektorze Jakuba  Chłopka i wyłożeniu piłki na przedpole, Nikodem Nowak zdobywa wyrównujące trafienie. Druga połowa to całkowita dominacja naszej drużyny. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji gdzie zdominowaliśmy środkowy sektor boiska, wyprzedzaliśmy zawodników gości i wychodziliśmy z atakiem szybkim w przewagach liczebnych z czego strzelamy dwa gole. Cieszymy się  że zawodnicy przekładają aspekty które realizujemy w treningu na mecz i ciągle się rozwijają. Ciężką pracą, determinacją i to że funkcjonujemy na co dzień jak jedna wielka rodzina zdobywamy Mistrzostwo w 1 Lidze  Młodzika Starszego. Dziękujemy rodzicom za zaufanie i wsparcie. Wszyscy razem pracowaliśmy na ten sukces !

Gr złota 2011/gr. srebrna 2010

KKP Korona II 3:1  KKP Korona Kielce III

Bramki KKP Korona II: Grad x3

Bramka KKP Korona III: Kasperek

Skład KKP Korona II: Kukla, Latała, Dzigman, Dudek, Czekaj, Domagała, Grad, Zajęcki, Kuziel, Majcherczyk, Nowacki, Mikina, Bębenek, Paluch, Wira, Raczyński, Gębski, Kruk.

Skład KKP Korona III: Janik  Matczak Łach  Lisowski  Mrozik  Gonciarz Kasperek Nawara Pokrzepa Daleszak Kułak Sobótka Kasprzyk Golonka  Syncerz Smolarczyk  Trzebuniak

Trenerzy Paweł Mech i Tomasz Detka: W pierwszej połowie meczu z KKP II dobrze funkcjonowaliśmy w obronie niskiej, gdzie rozbijaliśmy ataki drużyny gospodarzy. Po jednym z odbiorów piłki w środkowym sektorze boiska wychodzimy z kontrą i po fenomenalnym uderzeniu Maksyma Kasperka  wychodzimy na prowadzenie. Na drugą połowę wyszliśmy zbyt rozkojarzeni i  niestety tracimy trzy bramki w trzy minuty. Musimy jak najszybciej przeanalizować to spotkanie i  wyciągnąć wnioski.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobry występ naszej drużyny. Mimo  niskiej obrony zespołu rywali nasza drużyna dzięki odpowiednim działaniom indywidualnym  i grupowym potrafiła stworzyć sobie sytuacje bramkowe. Jesteśmy zadowoleni także z odpowiedniego nastawienia chłopców dzięki któremu kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Gratulujemy zespołowi znakomitego występu i zasłużonego zwycięstwa.

 

 

Facebook