Milowy krok Młodzików Młodszych w kierunku Mistrzostwa

Świetna gra, i nagroda w postaci trzech punktów w meczu derbowym znacznie przybliża nasz zespół do Mistrzostwa w ŚLMM. Jednak przed podopiecznymi Michała Kostuchy i Michała Stachury jeszcze dwa spotkania i trzeba postawić przysłowiową kropkę nad „i”.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Gr. złota 2011

Akademia Korony S.A. 0-2 KKP Korona I

Bramki: Grad, Bębenek

KKP Korona: Kukla, Czekaj, Grad, Gębski, Glibowski, Dudek, Latałą, Dzigman, Domagała, Wira, Mikina, Paluch, Majcherczyk, Bębenek, Raczyński, Kruk, Tomaszewski, Nowacki

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Pewne zwycięstwo naszego zespołu. Możemy być szczególnie zadowoleni z przebiegu drugiej połowy w której jakość naszej gry stała na wysokim poziomie. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie i gratulujemy im wygranej.

Mecz zaległy

Baszta Rytwiany 0-8 KKP Korona I

Bramki: 2xZajęcki, Gębski, Tomaszewski, Glibowski, Kruk, Kowalewski, Nowacki.

KKP Korona: Kukla, Zajęcki, Kuziel, Majcherczyk, Nowacki, Glibowski, Mikina, Tomaszewski, Bębenek, Paluch, Wira, Raczyński, Gębski ,Kruk, Kowalewski.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobry występ  naszej drużyny. Chłopcy w spotkaniu szybko przejmowali  inicjatywę i groźnie atakowali bramkę rywali. Cieszy nas tempo wykonywanych działań przez nasz zespół oraz realizacja poszczególnych zasad naszej idei gry. Jesteśmy zadowoleni  ze zdecydowanej wygranej i gratulujemy podopiecznym świetnej postawy.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Gr. srebrna 2011

KKP Korona II 1–4 KSZO Ostrowiec

Bramka: Barański

KKP Korona: Wrzecionowski, Orłowicz, Barański, Sobczyński, Szymoniak, Kułaga, Paluch, Straszewski, Wielgo, Włudyga, Branewicz, Piróg,  Skotnicki.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Już w pierwszej akcji tego spotkania stwarzamy sobie sytuację 100 % której niestety nie wykorzystujemy. Następnie w przeciągu kilku minut tracimy 2 gole po indywidualnych błędach. Z czasem zaczynamy wchodzić coraz odważniej w spotkanie i stwarzamy sobie kilka okazji do zdobycia gola. Na przerwę niestety schodzimy z wynikiem 2:0 po szybko straconych golach. W 2 połowie nasza gra wygląda lepiej. Podejmujemy lepsze decyzje, wygrywamy więcej pojedynków 1×1. Niestety to znowu przeciwnik po strzale z rzutu wolnego zdobywa bramkę. My dalej staramy się złapać kontakt z przeciwnikiem co w końcu udaje nam się po jednej z akcji. W następnych minutach zamykamy przeciwnika na ich połowie. Tworzymy sobie kilka sytuacji, obijamy 2 razy poprzeczkę , niestety piłka nie chce wpaść do bramki. Pod sam koniec zawodnicy z Ostrowca zdobywają gola z rzutu karnego. Musimy popracować nad skupieniem oraz koncentracją od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Przed nami już tylko ostatni mecz ligowy.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2011

Akademia SAR 1–4 KKP Korona III

Bramki: Szymoniak, Wicha, Widliński, Półtorak.

KKP Korona: Józefik, Widliński, Szymoniak, Szustak, Kozera, Marcinkowski, Zbróg, Żesławski, Musiał, Bień, Baran , Wicha, Kowalik, Półtorak, Kowalski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To był kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Z początku brakuje nam koncentracji, co szybko wykorzystuje przeciwnik zdobywając gola z rzutu rożnego. Dobrze reagujemy w kolejnych minutach i wyrównujemy również po golu zdobytym z rzutu rożnego. Do przerwy wynik nie ulega zmianie. Druga połowa już o wiele lepsza w naszym wykonaniu. To my przeważamy na boisku, wygrywamy dużo pojedynków 1×1. Szybko zdobywamy gola na 2×1 i w następnej części stwarzamy kolejne sytuacje. Gramy również uważnie w obronie co skutkuje naszym zwycięstwem 4:1.

Facebook