Mikołajki z KKP Korona za nami!

To była bardzo udana niedziela, którą najmłodsi zawodnicy spędzili z KKP Korona. Dla chłopców z roczników 2018-2015 przygotowano bowiem sporo zabaw i atrakcji.

W Hali Legionów na godzinę 09:00 zjawili się zawodnicy z roczników 2016, 2017 i 2018, których przywitał Prezes KKP Korona Pan Robert Stachura wraz z Dyrektorem ds. Sportowych Pan Marcin Gawron. Następnie przeprowadzono rozgrzewkę, aby młodzi adepci futbolu mogli bezpiecznie uczestniczyć w zajęciach ruchowych. Hala została podzielona na sześć stacji i na każdej z nich chłopcy mieli do wykonania różne zadania takie jak: strzelenie bramki mikołajowi, uciekanie przed bałwanem czy segregowanie listów aby dotarły do Laponii. Na koniec za świetnie wykonaną pracę rozdano paczki słodyczy oraz gadżet w postaci zimowej czapki.

Nieco po godzinie 11stej zjawili się zawodnicy z rocznika 2015, którzy również zaczęli od rozgrzewki, a następnie zostali podzieleni na drużyny, aby rywalizować w wyścigach, które przeplatały pytania z zakresu piłki nożnej za które można było dostać dodatkowe punkty. Po wyścigach w tych samych drużynach odbyły się mecze, które rozgrywane były na czterech boiskach. Mimo świątecznego nastroju, każdy z uczestników chciał zdobyć jak najwięcej bramek, a po zdobytych golach świętowano je jak na Mistrzostwach Świata. Mikołajkową imprezę zwieńczyły oczywiście prezenty i wspólne zdjęcia.

Z tego miejsca chcieliśmy podziękować za pomoc w organizacji Mikołajek firmie Lewiatan oraz Miastu Kielce. Zadanie  współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Kielce w ramach dotacji z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Poniżej więcej zdjęć z Mikołajek: 

Facebook