Mikołajki 2023 za nami!

Ależ to była zabawa! W minioną sobotę ponad 200 zawodników z rocznika 2015-2019 miało okazję uczestniczyć w mikołajkach z KKP Korona.

Już samego rana pojawili się nasi najmłodsi uczestnicy, którzy od wejścia pytali o prezenty oraz Świętego Mikołaja. Jednak zanim przyszły podarunki, nasze Skrzaty miały okazję uczestniczyć w zabawach, a tuż po nich w grach. Dużo uśmiechu i ładnych bramek mogliśmy oglądać tego dnia na Hali Legionów.

O godzinie 11, zjawiły się Żaki Młodsze, które na samym początku rywalizowały w 7-8 osobowych drużynach. Tego dnia można było wykazać się umiejętnościami gry w hokeja, ale nie zabrakło także zadań z piłki nożnej. Dodatkowe punkty przyznawane były za wiedzę o futbolu. I tak nasi uczestnicy mogli odpowiedzieć m .in na pytania: Jak ma na imię selekcjoner reprezentacji Polski?, Kto nosi przydomek „Stara Dama”? Czy jaki był pierwszy klub Roberta Lewandowskiego?  

Kolejnymi i ostatnimi uczestnikami byli chłopcy z rocznika 2015, którzy rywalizowali w podobnej formule jak młodsi koledzy.

Oczywiście na sam koniec każda z grup dostała upragnione upominki od Świętego Mikołaja, co wywołało masę uśmiechu na twarzach.

W najbliższych dniach pojawi się szersza fotorelacja z tego wydarzenia.

Jak zawsze dziękujemy, że tego dnia tak licznie byliście z nami. Widzimy się za rok!

Dziękujemy firmie Lewiatan za pomoc w organizacji paczek świątecznych, a także firmie AUTORUD za wsparcie logistycznie w trakcie tego weekendu.

Facebook