MECZE WEWNĘTRZNE ROCZNIKA 2011 I 2012

W minioną sobotę chłopcy z rocznika 2011 (gr. brązowe) i 2012 (gr. złota i srebrna) mieli okazję rozegrać wiele minut na Orliku przy ul. Marszałkowskiej. Wszyscy młodzi zawodnicy do wewnętrznej rywalizacji przystąpili z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem.

KKP Korona 2011 gr 3 – KKP Korona gr złota 2012

Skład KKP Korona 3: Żesławski Oliwier, Wicha Maciej, Baran Mikołaj, Kozera Tomasz, Długosz Antoni,  Józefik Adam,  Ocetek Kacper, Gałat Dawid,  Szymoniak Dawid, Cisak Marcin, Plech Jan, Karyś Adam

Trener Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: W sobotę chłopcy z grupy 3 przystąpili do meczu z grupą złotą rocznika 2012. Mecz odbył się w systemie 7×7. Do meczu chłopcy podeszli z ogromnym zaangażowaniem i koncentracją. Pierwsze pół godziny meczu bardzo wyrównane, wysoki pressing i doskok do przeciwnika uniemożliwiał przeciwnikowi rozgrywanie akcji. Z czasem na skutek zmęczenia i prostych błędów tracimy kilka goli. Chłopcy na tle mocnego przeciwnika pokazali się z dobrej strony, odważne decyzje podejmowane na boisku , dużo udanych gier 1×1, wiele udanych prób rozpoczęcia jak i budowania gry.

KKP Korona 2011 gr ¾ – KKP Korona gr srebrna 2012

Skład KKP Korona gr 3/4 : Prędotka Konstantinos, Zbróg Olaf, Stefańczyk Igor, Cielibała Filip, Podstawka Marcin, Widliński Ignacy, Siwek Jakub, Salus Aleks, Rosół Igor, Morawiecki Wiktor, Kubik Piotr, Kowalczyk Filip, Cieślak Jan, Borkowski Bartosz, Wołoszyn Aleksander.

Trener Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: Po grupie 3 do rywalizacji z grupą srebrną rocznika 2012 przystąpili chłopcy z grupy 4 wzmocnienia chłopcami z grupy 3. Chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony, pomimo wyniku na naszą niekorzyść chłopcy grali ze sporym zaangażowaniem, wiele udanych prób rozegrania gry od bramkarza. Cieszy podejście chłopców do meczu i z niecierpliwością czekamy na kolejne gry kontrolne.

Facebook