Mecze sparingowe Młodzików Młodszych

W ubiegły weekend gr. srebrna i brązowa udała się do Nowin na gry kontrolne. Trudne warunki nie przeszkodziły w rozegraniu ciekawych spotkań.

Gr. srebrna 2012

GKS Nowiny 3-2 KKP Korona

Skład: Chłopek, Nikitskij, Siwek, Kwiecień, Horbenko, Robak, Kubik, Świerczyński, Kasprzyk, Chmielewski, Rynk.

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek:  Rozegraliśmy mecz kontrolny z drużyną GKS NOWINY na dobrym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Graliśmy cztery kwarty po 20 minut każda. Przegraliśmy to spotkanie tracąc bramkę w doliczonym czasie gry, ale mecz był niezły w naszym wykonaniu. Drużyną przeciwna w większości to rocznik starszy od naszych chłopców, ale my nie dawaliśmy się  i walczyliśmy o każdą piłkę i każdy metr boiska.  Rozegraliśmy dobry mecz z dużym zaangażowaniem i na pochwałę zasłużyli wszyscy zawodnicy. 

Gr. brązowa 2012

GKS NOWINY 0-6 KKP 2012 BRĄZOWA

Bramki: Migaszewski 2, Kwiecień, Horbenko 3         

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Pierwszy sparing w tym roku, w zimowej aurze rozgrywamy mecz na boisku w Nowinach. Chłopcy świetnie realizują założenia przedmeczowe, wykazując przy tym duże zaangażowanie. Dobra organizacja w obronie pozwala nam nie stracić bramki i cały mecz spędzamy na połowie przeciwnika finalizując to bramkami po akcjach zespołowych.

Facebook