Mecze mistrzowskie Trampkarzy

Pierwsze mecze naszych trampkarzy za nami. Lepsze spotkania przeplatały się z nieco słabszymi, ale to dopiero początek i liczymy, że najwyższa forma przyjdzie już na kolejne starcia.  

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona 3-7 Star Starachowice

 Bramki: Kobierski, Woźniak, Zachariasz

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Wynik spotkania był efektem bardzo dobrej gry w ofensywie przeciwnika ze Starachowic. Nasza drużyna podejmowała intensywną walkę o odzyskanie piłki efektem tych działań były 3 strzelone bramki niestety na ten mecz okazało sie to za mało. Jestem zadowolony z postawy naszych zawodników, wiem że dali z siebie 100%, na pewno w następnych spotkaniach przełoży się to w dobre efekty. Poczyniliśmy duży progres jeśli chodzi o taktyczne założenia indywidualne i zespołowe to dobry prognostyk na przyszłość.

GKS Nowiny 3-4 KKP Korona

Bramki: Mikos, Kobierski x2, Laskowski

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Wyciągnęliśmy wnioski z poprzedniego spotkania i zagraliśmy lepiej w obronie, choć ten element na pewno należy dopracować. Cieszy dobra gra w ataku czego efektem są 4 zdobyte gole na trudnym terenie. Gratulacje dla zespołu.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Hetman Włoszczowa 1:7 KKP Korona I

Bramki: Bartusiak (rzut rożny ), Grychowski as. Łach , Łach as. Ostrowski, Ostrowski as. Bartusiak ,Chłopek as. Grychowski , Bartusiak as. Ostrowski, Kaczmarczyk as. Płaza

Skład: Bartusiak Stanisław, Chochulski Oskar, Frankowicz Marcel, Sikora Adam, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach , Wojdalski Miłosz, Dawid Janik, Łużniak Adam, Ostrowski Oliwier, Piekoszewski Oliwier, Płaza Bartłomiej, Szymczuch Antoni

Trenerzy Paweł Mech i Karol Dziedzic: Bardzo dobra gra naszego zespołu, od samego początku meczu narzuciliśmy swój styl gry. Wysoki pressing, doskok do przeciwnika skutkował szybkimi odbiorami piłki dzięki czemu mieliśmy  wiele sytuacji  pod bramką przeciwnika. Operowaliśmy szybko piłką  i było dużo ruchu bez piłki dzięki czemu zawodnik z piłką miał kilka opcji do podania. Jesteśmy zadowoleni z  indywidualnych i grupowych działań zawodników. Wielkie brawa dla całej drużyny.

DAP Kielce 1–3 KKP Korona II

Bramki: Raczyński, Tomaszewski, Kózka

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Dobry mecz w naszym wykonaniu. Przez większość meczu przebywaliśmy na połowie przeciwnika i konstruowaliśmy akcję, które brakowało finalizacji. Cieszy także dobra organizacja w grze defensywnej. Był to pierwszy oficjalny mecz chłopców 11×11 i jesteśmy przekonani, że z każdym kolejnym będzie jeszcze lepiej.

KKP Korona III 0-8 Korona S.A

Trener Tomasz Detka: Trudny mecz, w którym przeciwnik był od nas lepszy. Chłopcy starali się kreować akcję, ale było to bardzo ciężkie w tym dniu. Dziękuje za walkę i jestem przekonany, że w kolejnych spotkaniach stać nas na lepszą grę.

Facebook