MECZE KONTROLNE TRAMPKARZY STARSZYCH I MŁODSZYCH

Liga zbliża się wielkimi krokami, dlatego nasze drużyny nie mają chwili wytchnienia i rozgrywają kolejne mecze kontrolne.

Gr. popołudniowa rocznik 2007

KKP  Korona 3-3 Astra Piekoszów
Bramki: Oskar Płatek, Konrad Kuzka , Adam Stępień

Skład: Mikołaj Jastrzebski- Sebastian Kobus,Konrad Kuzka, Szymon Lis, Dawid Pietrzykwski- Hubert Gaweł,Filip Łukawski, Antoni Stępień, Piotr Dąbrowski-Oskar Płatek,Dawid Suliga
Mateusz Kołodziejek, Fabian Wyrozumski, Wiktor Schie, Jakub Szymczyk, Michał Ciężarkiewicz, Adam Stępień, Wiktor Chmelewski

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Ostatni mecz sparingowy zagraliśmy naprawdę dobrze, ale brakowało konsekwencji. Dobrze potrafiliśmy zmienić ciężar gry, sporo było akcji oskrzydlających i każdy dużo wybiegał. Prowadziliśmy 2:0 bo bardzo ładnych akcjach ale popełniliśmy dwa proste błędy i był remis. Końcówka to wymiana ciosów, ale to my znów wyszliśmy na prowadzenie. Niestety ostatnia akcja należała do przeciwników i po nieporozumieniu w tyłach straciliśmy bramkę. Jeśli wyeliminujemy bardzo proste błędy własne to jesteśmy dobrze przygotowani do ligi i będziemy walczyć o jak najlepsze wyniki.

Kl. sportowa 2007/08

KKP Korona 2-1 Orlęta Kielce

Bramki: Stępień 40, Susło 55 – przeciwnik 15min

Skład KKP – Pisarek,Stępień, Susło, Cygan, Stelmaszczyk, Staniec,Ocios,Stępień Fiuk, Czarnecki, Bator, Stachowicz, Sala, Recica, Godek, Majka.

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej Strzębski: Ostatni nasz sprawdzian przed inauguracją rundy wiosennej z Starem Starachowice. Gra z naszej strony na początku meczu nie wyglądała najlepiej, co też potwierdziła strata bramki po prostym błędzie w obronie. Od 20 minuty częściej przebywaliśmy na połowie przeciwnika i stwarzaliśmy sytuację do strzelenia bramki. Bramkę strzeliliśmy ze stałego fragmentu gry pod koniec pierwszej połowy. Drugi gol na początku drugiej połowy był ostatnim trafienie w tym meczu, choć obie drużyny miały sytuację do powiększenie stanu bramkowego. Bardzo pożyteczna gra z dobrym przeciwnikiem pokazała nam czego możemy się spodziewać w rundzie wiosennej po naszej drużynie.

Gr. popołudniowa rocznik 2008

KKP Korona – Kadra ŚZPN 2009

Bramki: Maciej Wypych – 2, Daniil Pylypchuk – 2, Maciej Ksel, Karol Krzemiński,

Skład: Wiktor Osiński, Mikołaj Krzyżanowski, Jakub Iwan, Mikołaj Ksel, Maciej Ksel, Kacper Kmietowicz, Mikołaj Janiak, Dawid Czwartosz, Maciej Wypych, Karol Krzemiński, Filip Kasperkiewicz, Marcel Dębiec, Szymon Kartasiński, Danił Pyłypczuk

Trener Rafał Kruk i Szymon Szymaszek:  Nasza drużyna złożona była zarówno z chłopców z grupy srebrnej jak i złotej. Mecze rozgrywaliśmy na prośbę przeciwnika wedle unifikacji dla młodzika starszego ( 9×9, skrócone boisko). W tym starciu mierzyliśmy się z trzema drużynami kadry 2009. Chłopcy od samego początku bardzo skupieni podeszli do spotkań. Niestety już w pierwszym meczu dotknęła nas plaga kontuzji i trzech naszych zawodników musiało zakończyć swoje zmagania. Mimo tego chłopcy z biegiem czasu coraz pewniej przemieszczali się pole karne rywali i częściej stwarzali niebezpieczne sytuacje. Możliwość gry z wymagającym rywalem takim jak kadra ŚZPN 2009 na pewno przyniesie efekty na bieżącym etapie przygotowań do ligi.