Mecze kontrolne rocznika 2015

W ubiegłym tygodniu grupa złota rocznika 2015 miała okazję zmierzyć się z wymagającymi rywalami. Na tygodniu udało rozegrać się pożyteczny sparing ze Starem Starachowice, natomiast w sobotę podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Łukasza Karwowskiego udali się do Krakowa na mecze kontrolne z tamtejszą Wisłą.

KKP Korona – Star Starachowice

Bramki: Bębenek x4, Buras x1, Dziubiński x2, Kania x2, Kisiel x6, Kolman x1, Roszczypała x1, Salwa x2, Sosnowski x2, Szczukiewicz x1, Szymczuch x6, Trojan x1, Mika x3.

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Kania, Kisiel, Komorowski, Kolman, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Sosnowski, Szczukiewicz, Szymczuch, Troja, Tutaj, Mika.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Było to bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, gdzie strzeliliśmy mnóstwo bramek. Chłopcy coraz lepiej rozumieją się na boisku, a co najważniejsze zapamiętują i realizują zadania jakie przed spotkaniem im nakreślamy. Cieszy, że nasi zawodnicy podejmują dużo pojedynków 1×1, ale również podnoszą głowę i widzą dobrze ustawionych kolegów. Brawo zespół!

Wisła Kraków – KKP Korona
Bramki: Szymczuch x7, Szczukiewicz x5, Bębenek x2, Buras x2, Dziubiński x1, Salwa x1
 
Skład: Dziubiński Wojtek, Bębenek Tymek, Buras Bartek, Jamorski Wojtek, Kania Aleksander, Kolman Karol Komorowski Karol, Raczkowski Tymon, Roszczypała Mikołaj, Salwa Kajetan, Sosnowski Szymon, Sczukiewicz Gustaw, Szymczuch Julian, Trojan Marcin i Tutaj Adam.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Mecz bardzo dobry z obu stron, emocje od początku do końca. Na pewno słabo zaczęliśmy i przeciwnik to wykorzystał strzelając kilka bramek, później jednak to my byliśmy drużyną która więcej rozgrywała piłkę i strzelała bramki. Kilka pięknych akcji i kilka bardzo ładnych bramek. Szkoda, że popełniliśmy kilka błędów praktycznie oddając przeciwnikowi piłkę pod swoim polem karnym bo mogło być jeszcze lepiej, ale z pewnością będziemy dalej konsekwentnie rozgrywać piłkę, szukać dużo gry 1×1 nawet kosztem straty bramki czy bramek.  
Dziękuję zawodnikom za super mecz, super zaangażowanie. Ich radość po strzelonych bramkach jest  wspaniała i bardzo budująca.

 

Facebook