MECZE KONTROLNE ROCZNIKA 2012

Minione dwa tygodnie to sporo pracy wykonanej przez trenerów i zawodników z rocznika 2012, którzy rozegrali serię gier kontrolnych z ciekawymi rywalami.

KKP Korona – Wisła Kraków

Skład KKP Korona I: Recica, Adamczyk, Kowalczyk, Barucha, Czernichowski, Karpenko, Bugaj, Kubik.

Skład KKP Korona II: Vyshniak, Molasy, Redlica, Fiuk, Warzecha, Kulina, Zięba, Kałandyk.

Trenerzy marek Parzyszek i Rafał Kowalski: Nareszcie. Tak można skomentować to co wydarzyło się w konfrontacji z Wisła Kraków. Graliśmy kilka spotkań  z naszym rywalem, aż wreszcie wyszliśmy zwycięsko z tego pojedynku. Naszych chłopców tak grających chciałoby się oglądać ciągle. Zademonstrowali tego dnia bardzo dobry futbol na wysokim poziomie. Nie mieliśmy słabych punktów, nie popełnialiśmy błędów, które nam się przytrafiały we wcześniejszych potyczkach kontrolnych. Graliśmy dojrzale, nasze akcje były dobrze przemyślane, pojedynki 1×1 często zwycięskie przez co doprowadzaliśmy do przewagi liczebnej kończącej nasze akcje strzałem do bramki przeciwnika. Dobrze broniliśmy przez co nasze kontrataki były skuteczne. Cały zespół zasługuje na pochwałę.

Stal Stalowa Wola – KKP Korona

Skład KKP Korona I: Recica, Kowalczyk, Molasy, Kijanka, Barucha, Karpenko, Fiuk, Kubik.

Skład KKP Korona II: Vyshniak, Jabłoński, Ciężarkiewicz, Nowak, Klymenko, Kumór, Warzecha.

Trenerzy Marek Parzyszek i Rafał Kowalski: Do Stalowej Woli jechaliśmy z wielką niewiadomą w mocno okrojonych składach spowodowanych przygotowaniami chłopców do I Komunii Świętej. Posiłkowalismy się chłopcami z grupy srebrnej by rozegrać mecze na dwóch boiskach. Graliśmy cztery kwarty po 20 minut każda. Pierwszy zespół Korony wygrał tę konfrontację przekonywująco, drugi zaś remisowo. Mecze stały na dobrym poziomie. Nasi chłopcy potwierdzili i zaprezentowali się bardzo dobrze piłkarsko podobnie jak ostatnio z Wisłą Kraków.

Trójmecz z DAPem Kielce oraz Stalą Niewadów

Skład KKP Korona I: Recica, Kowalczyk, Molasy, Fiuk, Karpenko, Czernichowski, Barucha, Bugaj, Kubik.

Skład KKP Korona II: Vyshniak, Redlica, Kałandyk, Kulina, Majewski, Stróżyk, Warzecha, Ziółkowski, Jabłoński.

Trenerzy Marek Parzyszek i Rafał Kowalski: Mecze rozegraliśmy w dwóch grupach na dwóch boiskach. Mecz trwał po 18 minut i rozegraliśmy po dwa spotkania z każdym przeciwnikiem. W konfrontacji z DAP Kielce wyszliśmy zwycięsko, natomiast przegraliśmy ze Salą Niewiadów.

W turnieju zaprezentowaliśmy się w ,,kratkę”. Z DAPem Kielce graliśmy dobrze. Nasza gra zarówno w obronie jak również w atakowaniu przedstawiała się zadowalająco. Graliśmy szybko i dokładnie, a także mieliśmy dużą przewagę , co najważniejsze nasze akcje kończone były strzałami.

Ze Stalą Niewiadów zabrakło tych atutów. Graliśmy niedokładnie, było zbyt dużo strat w budowaniu naszej gry przez co przeciwnik wykorzystywał nasze indywidualne błędy.

Facebook