Mecze kontrolne rocznika 2012 i 2013

Podopieczni Marka Parzyszka i Rafała Kowalskiego zmierzyli się w ostatnich dniach z drużynami Juventy Starachowice, Orląt Kielce oraz grupą złotą rocznika 2013.

KKP Korona – Juventa Starachowice
KKP Korona -Orlęta Kielce

Trenerzy Marek Parzyszek i Karol Styrcz: Chłopcy bardzo dobrze zaprezentowali się na tle Juventy Starachowice, pewnie wygrywając na dwóch boiskach. Udało się zdominować przeciwnika w niektórych okresach gry co jest dobrym sygnałem. Pozostaje jednak spore pole do poprawy w kontekście organizacji gry i decyzyjności nad czym będziemy pracować w najbliższym czasie.

Drugi sparing z zespołem Orląt Kielce to mecze na dużej intensywności, gdzie chłopcy dali z siebie bardzo dużo energii. W meczach padło wiele bramek, było kilka bardzo dobrych momentów gry, jednak nie ustrzegliśmy się też błędów.

KKP Korona – Juventa Starachowice

KKP Korona srebrna 2012 –  KKP Korona  Złota 2013

Trenerzy Marek Parzyszek i Karol Styrcz: Zdecydowanie najsłabiej wypadł ostatni mecz (na drugi dzień) z grupą złotą rocznika 2013, mimo kilku niezłych momentów, mecz dobitnie obnażył nasze mankamenty nad którymi musimy pracować. 
Reasumując-cieszy fakt poprawy w kilku  aspektach jak otwarcie gry czy decyzyjność, pozostaje jednak spore pole do poprawy w kontekście szeroko pojętej organizacji gry (zarówno w defensywie jak i ofensywie).

 Komentarz trenerzy Michał Sarek i Karol NieszporekZawodnicy grupy złotej rocznika 2013 mieli okazję zmierzyć się ze starszymi kolegami z rocznika 2012 i wypadli w tej konfrontacji bardzo korzystnie. Grali odważnie, z dużą pewnością siebie, pewnie operowali piłką i nie było widać różnicy pod względem fizycznym. Dziękujemy za wartościowe spotkanie.

 

Facebook