Mecze kontrolne rocznika 2011 i 2012

Kolejne mecze kontrolne rozegrały nasze zespoły. Gr. złota rocznika 2011 zmierzyła się z Wisłą Kraków, natomiast podopieczni Marka Parzyszka i Karola Styrcza podejmowali PAS Skarżysko. Dziękujemy drużynom gości za przyjazd do Kielc.

Gr. złota 2011

KKP Korona 3–2 Wisła Kraków

Bramki: Grad x2, Kózka

KKP Korona: Kukla, Dzigman, Latała, Bębenek, Dudek,Gębski, Domagała, Grad, Wira, Paluch, Zajęcki, Glibowski, Kuziel, Raczyński, Kózka, Kowalewski, Zajęcki, Majcherczyk, Kruk, Nowacki

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry występ w wykonaniu naszego zespołu. Na tle jednej z najlepszych drużyn w Polsce, chłopcy pokazali olbrzymią jakość w swoich działań. Jesteśmy zadowoleni także z bardzo dobrej organizacji gry w tym spotkaniu. Gratulujemy drużynie fantastycznej postawy.

Gr. srebrna 2012

KKP Korona – PAS Skarżysko

Skład: Jończyk, Siwek, Michałowski, Bartocha, Horbenko, Rochoń, Szymczyk, Klymenko, Wójcik, Jabłoński, Ciężarkiewicz, Nikitskyi, Kubik, Nowak, Kasprzyk.

Trenerzy Marek Parzyszek i Karol Styrcz: Gra wypadła bardzo pozytywnie, spotkanie było ciekawe i przyjemne dla oka. Cieszy to że kolejny raz możemy poprawiać się w wielu aspektach. Dziękujemy drużynie ze Skarżyska za przyjazd i mecz w pozytywnej atmosferze.

Facebook