Mecze kontrolne rocznika 2010 z Ruchem Chorzów i AKS SMS Łódź

Bardzo dobre mecze zaliczyła grupa złota rocznika 2010. W meczach kontrolnych podopieczni Pawła Mecha i Patryka Bednarskiego zmierzyli się z Ruchem Chorzów i SMSem Łódź.

KKP Korona  9:0 Ruch Chorzów S.A

Bramki: Chłopek as. Płaza, Samobój, Bartusiak as. Fornalczyk, Chłopek, Nowak as. Piekoszewski, Chłopek as. Fornalczyk,  Piekoszewski, Piekoszewski, Frankowicz as. Bartusiak

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Bardzo dobra gra naszego zespołu od samego początku meczu narzuciliśmy swój styl gry. Jesteśmy zadowoleni z  indywidualnych i grupowych działań zawodników. Operowaliśmy szybko piłką  i było dużo ruchu bez piłki dzięki czemu zawodnik miał kilka opcji do podania. Wielkie zaangażowanie chłopców i chęć zdobywania kolejnych goli dały końcowy rezultat w postaci 9:0 w krótkim wymiarze czasowym.

KKP Korona – SMS Łódź

KKP KORONA 3:1 AKS SMS Łódź

Bramki: Ostrowski as. Fornalczyk, Ostrowski as. Bartusiak, Kaczmarczyk

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W tym spotkaniu długo nie mogliśmy znaleźć drogi do bramki. Po fantastycznym rajdzie Fornalczyka , Ostrowski otwiera wynik meczu. Ten sam zawodnik kilka minut później podwyższa wynik na 2:0 pięknym strzałem z dystansu. Kolejne trafienie to błąd bramkarza wykorzystany przez Kaczmarczyka. W pierwszej części umiejętnie zamykaliśmy rywala na swojej połowie. Szybki i agresywny doskok do przeciwnika skutkował  odbiorami piłki i częstymi akcjami pod bramką rywala. Druga odsłona to wyrównany pojedynek i rażący brak skuteczności zmienników .

Facebook