MECZE KONTROLNE ROCZNIKA 2010 I 2009 GR. POPOŁUDNIOWE

Nasi zawodnicy z grup popołudniowych rocznika 2010 oraz 2009 rozegrali kolejne mecze kontrolne. Starsi koledzy zmierzyli się w grze wewnętrznej z kl. sportową rocznika 2009. Natomiast podopieczni Pawła Mecha i Patryka Bednarskiego rozegrali sparing z Lechią Strawczyn.

Rocznik 2010

KKP KORONA 5:1 Lechia Strawczyn

BramkI: Niebudek  as. Walo, Smolarczyk as. Dawid Janik, Dawid Janik as. Smolarczyk. Dawid Janik, Piekoszewski

Skład: Świeczko Piekoszewski Frankowicz Matczak Niebudek Dawid Janik  Walo Smolarczyk Pokrzepa Nawara Lisowski  Gonciarz  Daleszak

Trener Paweł Mech i Patryk Bednarski: Mecz z Lechią Strawczyn  zaczęliśmy zbyt nerwowo i w naszych poczynaniach było bardzo dużo niedokładności. W pierwszej połowie spotkania koroniarze wykonywali mało ruchu bez piłki, przez co zawodnik z piłką nie miał   opcji do podania i   konstruowania akcji. W drugiej połowie  z  minuty na minutę nasza gra prezentowała się dużo lepiej i po składnych akcjach zdobywamy kolejne  bramki.

Wewnętrzna gra gr. popołudniowej 2009 z kl. sportową 2009

Trener Cezary Jesiołowski: Mecz wewnętrzny był dobrym kolejnym sprawdzianem przed Ligą. 110 minut efektywnej gry w różnych formacjach pozwolił przeanalizować możliwości ustawienia taktycznego na ten sezon.

Facebook