MECZE KONTROLNE ROCZNIKA 2009 ORAZ GRUPY 2008/09

Bardzo ciekawych sparingpartnerów mieli w ostatnim czasie chłopcy z klasy sportowej oraz grupy łączonej 2008/09, którzy mogli zmierzyć się z GKSem Katowice oraz Polonią Warszawa.

KKP Korona Kielce 2008/09 – GKS Katowice 2008 2:2

Bramki: Myszyński x2

Asysty: Serafin, Żyła

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Bardzo otwarty mecz, w którym było dużo sytuacji bramkowych z obu stron. Na pewno zbyt łatwo traciliśmy bramki, z drugiej strony stworzyliśmy sporo sytuacji jednak skuteczność pod bramką rywala nie była w tym dniu najlepsza. Za mało zmienialiśmy sektory gry, nad czym musimy cały czas pracować. Cały czas goniliśmy wynik, a zaangażowanie i determinacja chłopaków doprowadziła do wyrównania w końcówce meczu.

Kl. Sportowa rocznik 2009

KKP Korona 15–1 Polonia Warszawa

Bramki: Mazur 7, Błaszczyk 2, Bojek, Żyła, Hańćko, Krakowiak, Kubicki, Biadun

Asysty: Bojek 3, Mazur 2, Iwan

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Od początku widać było po chłopakach, że byli głodni gry. Zagraliśmy wysoko, pressingiem i rywal z biegiem czasu stracił ochotę do gry. Zagrało 22 chłopców po 40 minut i każdy mógł pokazać swoje aktualne możliwości. Po dwóch odwołanych sparingach z powodu Covida u naszych rywali każda gra ma swoją wartość a możliwość gry i pokazania swoich możliwości przez chłopców tylko pozytywnie wpłynęła na ich postawę.

Facebook