MECZE KONTROLNE ROCZNIKA 2009 GR. POPOŁUDNIOWA

Drużyna z grupy popołudniowej dzielnie przygotowuje się do zbliżających rozgrywek. Przypomnijmy, że drużyna Cezarego Jesiołowskiego i Mariusza Słabiaka wywalczyła awans z II do I Ligi Świętokrzyskiej Młodzika Starszego.

KKP Korona – UKS Baćkowice

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Kolejny mecz towarzyski rozegrany przed sezonem ligowym przez naszych chłopców okazał się bardzo „owocny” patrząc na liczbę bramek. Przeciwnik tego dnia pozwalał na rozgrywanie ciekawych akcji ofensywnych skutkujących strzelaniem bramek przez naszych zawodników. Jak zawsze podkreślam, dużo dobrego grania i wielu minut efektywnych na boisku to najważniejsze dla nas w tej chwili. Dziękuję Trenerowi Baćkowic za przyjazd.

KKP Korona – Hutnik Kraków

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Sparingowy mecz z Hutnikiem Kraków rozgrywany po 11 zawodników okazał się bardzo ciekawym spotkaniem dla obydwu drużyn, ponieważ bramki padały praktycznie w systemie 1 dla nas i 1 dla rywala. 90 minut gry zaowocowało wynikiem końcowym 9-7 dla gości, ale warto podreślić, iż nasi chłopcy dzielnie stawiali opór bardzo dobremu przeciwnikowi. Jestem zadowolony z takich elementów gry jak: skuteczne wyjście formacji obrony i pomocy z pod silnego pressingu oraz rozgrywanie piłki po skrzydłach przesuwając ciężar gry z obydwu stron. Dziękuje Trenerowi Hutnika za przyjazd i bardzo dobre spotkanie.