MECZE KONTROLNE ROCZNIK 2011

Kadra złota i srebrna rocznika 2011 w miniony weekend w Kielcach rozegrała kolejne gry kontrolne z wymagającymi przeciwnikami. Tym razem do stolicy Województwa Świętokrzyskiego zawitały drużyny z Zabrza i Pińczowa.

KKP Korona 2–1 Górnik Zabrze

Bramki: Grad as. Dudek, Grad as. Gębski

KKP Korona: Kukla, Dzigman, Latała, Dudek, Gębski, Domagała, Grad, Majcherczyk, Paluch, Zajęcki, Nowacki, Kruk, Kuziel, Czekaj, Gil, Mikina, Wira

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Za nami kolejna bardzo wartościowa gra kontrolna z drużyną Górnika Zabrze. Jesteśmy zadowoleni z postawy drużyny w szczególności w pierwszej części spotkania w której byliśmy stroną dominującą. Dzięki dobrym działaniom w fazach przejściowych i mądremu zachowaniu w fazie ataku udało nam się zdobyć dwie bramki. W drugiej części spotkania to drużyna gości przejęła inicjatywę, a my mieliśmy problem ze zdecydowaną i wysoką obroną rywali. Wierzymy, że poprzez doświadczanie i rozwiązywanie określonych sytuacji boiskowych w tak wymagającym środowisku chłopcy dalej będą podnosić swoje umiejętności .  Gratulujemy naszemu zespołowi zwycięstwa z renomowanym przeciwnikiem, a gościom dziękujemy za przyjazd.

KKP Korona 2–3 Football Academy Pińczów 2010

Bramki: Szymoniak x2

KKP Korona: Półtorak, Sobczyński, Branewicz, Orłowicz, Szymoniak, Barański, Wielgo, Kułaga, Widłak, Kowalski, Gawlik, Iwan, Sztuka, Straszewski,  Dzierżak

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Chłopcy z kadry srebrnej rozegrali mecz kontrolny z drużyną z Pińczowa. Przez większość czasu nasza drużyna kontrolowała przebieg spotkania, utrzymując się przy piłce i tworząc  sytuacje bramkowe. Niestety w kilku kluczowych momentach nasze decyzje nie były optymalne co wykorzystała drużyna gości wyprowadzając groźne ataki. Pod koniec spotkania nasza gra stała się zbyt chaotyczna przez co nie potrafiliśmy zdobyć choćby wyrównującej bramki.

Facebook