MECZE KONTROLNE ROCZNIK 2008

Z bardzo dobrej strony pokazali się chłopcy z grupy popołudniowej rocznika 2008 w miniony weekend. Wiele strzelonych bramek i pięknych akcji mogliśmy oglądać w zmaganiach z drużynami z Łodzi i Morawicy.

Grupa złota

KKP Korona 9–1 UKS SMS Łódź

Bramki: Kasper Myszyński 4, Kuba Bogdański 2, Michał Nasternak, Kuba Minuczyc, Karol Krzemiński.

Skład: Osiński- Nasternak Zieja Nowakowski Białek Ocios Myszyński Minuczyc Serafin Bogdański Nowak oraz Bilski Janiak Wypych Krzemiński.

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: Mecz rozpoczęliśmy z wielkim hukiem! Widać było na boisku że zawodnicy czują się dziś doskonale w ataku co potwierdziło 9 strzelonych goli! Chłopcy byli bardzo aktywni od początku spotkania. Przejęli inicjatywę i jej nie oddali co przełożyło się na mnóstwo sytuacji. Szkoda tylko że do przerwy schodziliśmy z dwoma golami. Zawodnicy mieli mnóstwo przechwytów i wygranych pojedynków! Brawa dla nich za to jak potrafili rozegrać ten mecz.

Grupa Srebrna

KKP Korona 2-2 Moravia Morawica 2007/08

Bramki: Maciej Ksel, Aleks Luśnia 63′

Trener Szymon Szymaszek: Pierwsza połowa z przewagą dla naszej drużyny, ale niestety znów raziliśmy nieskutecznością. W drugiej połowie gra już bardziej wyrównana i przeciwnik stwarzał sobie więcej okazji strzeleckich niż w pierwszej części spotkania. Niestety, ale w tym meczu raziliśmy niedokładnymi zagraniami piłki i nerwowymi decyzjami często nieskutecznymi. Teraz musimy wyciągnąć wnioski i dopracować szwankujące elementy. Na wyróżnienie zasługuje dziś Aleks Luśnia debiutujący w zespole grupy srebrnej który dziś wpisał się na listę strzelców po świetnym rajdzie z piłka przez pół boiska i zakończonym bramką.

Facebook