Mecze kontrolne Orlików

W miniony weekend nasze drużyny z rocznika 2013 i 2014 zmierzyły się m.in. z Victorią Częstochowa, Beniaminkiem Radom oraz Spartakusem Daleszyce.

Gr. złota 2013

KKP Korona – Victoria Częstochowa

Bramki dla KKP:  Nowak x 2, Matys,, Gonciarz, Ludwinek

Skład: Gonciarz Tomasz, Januszewski Żenia, Korski Jacek, Kępa Piotr, Kleszowski Cyprian, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Napora Leon, Nowak Damian, Turek Piotr

Komentarz trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz: Był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Zawodnicy starali się wykonywać zadania nałożone przed meczem, byli kreatywni i potrafili tworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika. Bardzo dobrze współpracowali, asekurowali się, dobrze bronił nasz bramkarz. Dziękujemy za odwiedziny i bardzo pożyteczny sparing.

Gr. srebrna 2013

KKP Korona gr. brązowa 2012 –KKP Korona gr. srebrna 2013

Skład: Kudła, Ciosek, Gil, Sobczak, Łuczyński, Pióro, Pawlaczyk, Jagielski, Bryk, Górnicki, Trela, Żyła, Młynarczyk, Tarka, Krzemiński

Trener Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski:  Pierwszy mecz rozegrany w systemie 9×9. Chłopcy zagrali z dużym zaangażowaniem, widać było pomysł na grę, co zaowocowało kilkoma ciekawymi akcjami. Jesteśmy zadowoleni z postawy chłopców tego dnia, pokazali, że gra 9×9 nie sprawia im problemu.

Gr. złota 2014

KKP Korona – Beniaminek Radom

Bramki: Sikora, Półchłopek

Skład:  Kacper Florecki , Mikołaj Stawczyk, Ignacy Półchłopek,  Mikołaj Hałdaś, Rafał Kolasa, Igor Kowalczyk, Karol Kozera, Mikołaj Stawczyk, Leon Kosmala, Marcel Solnica, Adrian Koch

Trener Paweł Mech i Karol Dziedzic: Fatalny mecz w naszym wykonaniu , od początku zespół przeciwnika narzucił swoje warunki gry, zamykał nas przy otwarciu gry  i wysoko odbierał piłkę, przez większość meczu nie stwarzaliśmy większego zagrożenia pod bramką przeciwnika.

Gr. srebrna 2014

KKP Korona – Spartakus Daleszyce

Skład KKP Korona I: Szablicki, Sikora, Krawczyk, Wiórkiewicz, Kasperek, Wasilewski, Skrzypek, Migaszewski

Skład KKP Korona II : Staszewski, Piotrowski K, Piotrowski D, Dyk, Jekov, Ksel, Grzela, Kozłowski, Nowak

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski:  Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, stwarzali dużo składnych akcji, które były zakończone bramkami. Dużo pojedynków 1v1 w ataku jak i w obronie – wygranych. Chłopcom dziękujemy za zaangażowanie, a drużynie z Daleszyc za przyjazd i dobrą grę.

Facebook