Mecze kontrolne KKP Korona

Przygotowania do sezonu wchodzą w kluczową fazę, więc przed naszymi zawodnikami sporo meczów kontrolnych. Mamy nadzieję, że efekty zobaczymy w spotkaniach mistrzowskich, które zbliżają się wielkimi krokami.

Kl. sportowa 2008/09

KKP Korona Kielce 2–6  GKS Nowiny 2007/08

Bramki: zawodnik testowany, Stachurski

Asysty: Ryś

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Po bardzo ciężkim tygodniu treningowym, chłopcy rozegrali sparing z drużyną z Nowin. Widać było po chłopakach duże zmęczenie, brak dynamiki oraz mało płynnej gry. Stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe, ale ich nie wykorzystywaliśmy, a pod naszą bramką zbyt łatwa dawaliśmy przeciwnikowi oddawać strzały na bramkę. Dobre podsumowanie tygodnia w formie dwugodzinnej gry kontrolnej w której każdy z naszych 26 zawodników zagrał minimum 40 minut i miał okazję pokazać swoje umiejętności.

Gr. złota 2010

KKP Korona 1:3 Stal Rzeszów

Bramka: Samobójcza

KKP Korona 1:2 Escola Varsovia

Bramka: Płaza

Trenerzy Paweł Mech i Karol Dziedzic: W miniony weekend rozegraliśmy mocno obsadzony trójmecz z drużynami Escola Varsovia i Stali Rzeszów. W pierwszym pojedynku ze Stalą Rzeszów mieliśmy problem z wyjściem spod wysokiego pressingu rywala, zamykaliśmy się w bocznych sektorach i traciliśmy bramki po błędach indywidualnych. W drugim meczu  z Escola zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony,  zdominowaliśmy środek pola i rewelacyjnie  wychodziliśmy spod pressingu rywala. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji , niestety nasza skuteczność funkcjonowała na słabym poziomie, tego dnia nie wykorzystaliśmy nawet  rzutu karnego.

Gr. złota 2011 (mecze rozegrane na obozie w Nowym Targu)

KKP Korona 2-0 Cracovia Kraków

KKP Korona 8-1 Limanovia Limanowa

Trener Michał Kostucha i Michał Stachura: Drużyna KKP KORONA rocznik 2011 kadra złota rozegrała dwie gry kontrolne na obozie w Nowym Targu  z wymagającymi zespołami. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, cieszy nas tempo wykonywanych działań przez nasz zespół oraz realizacja poszczególnych zasad naszej gry.

 

Facebook