Mecze kontrolne gr. popołudniowych rocznika 2009 i 2011

Hokejowy wynik mieliśmy w spotkaniu z Astrą Piekoszów rocznika 2009, natomiast grupa srebrna Młodzików Młodszych rozegrała w niedzielny poranek mecz kontrolny z drużyną DAP Kielce.

Gr. popołudniowa rocznik 2009

KKP Korona 6 – 6 ASTRA PIEKOSZÓW

Bramki: KOBIERSKI x3, KRAWCZYK 1, ŁATAŚ 1, DOBROWOLSKI 1

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Mecz sparingowy z Astrą Piekoszów dał nam sygnał przed sezonem ligowym iż musimy pracować mocno nad formacją obronną, sporo błędów w kryciu zawodników spowodowało stratę aż 6 bramek. Nasza gra w ofensywie była tego dnia jednak na tyle skuteczna, że wynik spotkania był remisowy co oczywiście cieszy w perspektywie zbliżających się rozgrywek. Będziemy kłaść szczególny nacisk na pracę w defensywie tak aby zmniejszyć do minimum utratę goli.

gr. popołudniowa 2009
KKP Korona – Astra Piekoszów

Gr. popołudniowa srebrna rocznik 2011

KKP KORONA 12–0 DAP Kielce

Skład KKP KORONA: Banasik, Barański, Detka, Gawlik, Iwan, Kowalski, Kułaga, Piróg, Sobczyński, Straszewski, Widłak, Wielgo, Skotnicki, Kierzkowski, Wrzecionowski, Paluch

Trenerzy Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: Od początku spotkania narzuciliśmy swoje tempo gry i mocno przycisnęliśmy rywala. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Wiele składnych akcji, wygranych pojedynków 1 na 1 i co najważniejsze, dużo bramek. Cieszy zaangażowanie naszych chłopców, którzy całe spotkanie rozegrali zmotywowani i mocno skoncentrowani na swoich zadaniach. Rywale stworzyli też swoje okazje, ale nasza gra w defensywie wyglądała bardzo solidnie i nie dopuściliśmy do straty choćby jednej bramki. Jest to dobry prognostyk przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. Gratulacje dla całego zespołu za postawę i współpracę na boisku.

Facebook