MECZE KONTROLE ROCZNIKA 2009 I 2012 (GR. POPOŁUDNIOWA)

W sobotę grupa popołudniowa rocznika 2009 miała okazję zmierzyć się na własnym boisku z drużyną z Morawicy. Natomiast podopieczni Marka Parzyszka i Rafała Kowalskiego z grupy srebrnej udali się do Nowin na czwórmecz, gdzie mieli zapewnione blisko 120 minut grania.

Rocznik 2009

KKP Korona – Kopalnia Talentów Morawica

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Ta sobota była bardzo udana jeśli chodzi o skuteczność naszego zespołu. Zaczęliśmy od straty bramki w 3 minucie po błędzie w kryciu bocznego napastnika, ale po kilku minutach było już remis i wtedy chłopaki „wzięli się do roboty” grając płynnie i przede wszystkim bardzo skutecznie co mnie cieszy w perspektywie  zbliżających się rozgrywek ligowych. Dziękuję za przyjazd trenerowi Moravii.

Rocznik 2012

KKP Korona – Nowińska Akademia Futsalu

KKP Korona – Sportowa Akademia Rozwoju

KKP Korona – Football Academy Jędrzejów 2011

Trenerzy Marek Parzyszek i Rafał Kowalski: Mecze odbywały się na dwóch boiskach równocześnie w systemie mecz i rewanż; w sumie 120 min gry. Założenia, które były omówione z chłopcami zostały zrealizowane. Była to duża dawka futbolu, a zarazem kolejne nabyte doświadczenia, które zaowocują w przyszłości.

Facebook