Mecz kontrolny z AP Bronowice Lublin

W miniony weekend do Kielc zawitała drużyna AP Bornowice Lublin. Nasze zespoły miały okazję porywalizować z silnym rywalem w rocznikach 2010, 2013 i 2015.

Gr. złota rocznik 2010

KKP KORONA 5:2 AP Bronowice Lublin

Bramki: Chłopek, Chłopek, Szymczuch as. Piekoszewski, Mrozik as. Lisowski, Ostrowski

Skład: Łużniak, Szymczuch, Frankowicz, Płaza, Chłopek, Piekoszewski, Grychowski, Kaczmarczyk, Fornalczyk, Ostrowski, Łach, Dawid Janik, Chochulski, Mrozik, Lisowski, Wojdalski, Matczak.

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W miniony weekend rozegraliśmy pierwszą grę kontrolną, a naszym przeciwnikiem była Akademia Piłkarska Bronowice Lublin. Jesteśmy zadowoleni ponieważ zagraliśmy 4 gry po 30 minut. Każdy z zawodników otrzymał bardzo duża liczbę minut i mógł zaprezentować się z  jak najlepszej strony oraz pokazać  jak realizuje założenia  indywidualne  i drużynowe.   Jakość naszej gry stała na wysokim poziomie co pozwoliło na zdobycie 5 bramek, choć przy odrobienie lepszej skuteczności  wynik mógł być zdecydowanie wyższy.

Gr. złota rocznik 2013

KKP Korona– AP Bronowice Lublin

Bramki dla KKP: Chrobot x 4, Turek x 3, Socha x 3, Kisiel x 2, Sajewski, Sorbian, Ludwinek, Siekański

Skład: Chrobot Michał, Czarnecki Michał, Dominiak Oskar, Kaleta Kacper, Kępa Piotr, Kisiel Filip, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Miliutin Ihor, Molęda Aleksander, Sajewski Patryk, Siekański Franciszek, Socha Filip, Sorbian Adam, Turek Piotr

Trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek:  W sobotnie przedpołudnie chłopcy mieli okazję skonfrontować swoje umiejętności z rówieśnikami z Lublina i zaprezentowali się z dobrej strony. Po niemrawym początku, gdzie przeciwnicy narzucili nam swój styl gry, zawodnicy wyciągnęli wnioski i z minuty na minutę nasza gra wyglądała coraz lepiej. Grali odważnie, dobrze funkcjonowali z fazie budowania gry. Dziękujemy ekipie z Lublina za przyjazd i możliwość rywalizacji.

Gr. złota rocznik 2015

Relacja: https://kkp-korona.pl/mecz-kontrolny-rocznika-2015-gr-zlota/

Facebook