Mecz kontrolny rocznika 2015 (gr. złota)

Po przerwie świątecznej gr. złota rocznika 2015 miała okazję w meczu domowym zmierzyć się z silnym zespołem AP Bronowice.

KKP Korona – AP Bronowice

Bramki: Buras x2, Kania x3, Komorowski x4, Szymczuch x2, Sosnowski, Mazur, Kolman

Skład: Bębenek, Buras, Kania, Komorowski, Kolman, Mazur, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Sosnowski, Szymczuch, Trojan, Tura, Mika.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Pierwsze spotkanie w nowym roku po dłuższej przerwie nie poszło do końca po naszej myśli. KKP Korona I miał problem w odbiorze piłki, a także przegraliśmy za dużo bezpośrednich pojedynków w walce o „futbolówkę”. Natomiast na plus możemy zaliczyć nasze rozegranie, dzięki któremu stwarzaliśmy sytuację. Na duże wyróżnienie zasługuje Kajetan Salwa. Nasza „dwójka” zagrała bardzo solidne 90 min., gdzie nie zabrakło walki i bardzo dobrego ustawienia w obronie. Kilka razy ręce same składały się do oklasków, po pięknej wymianie podań i zakończeniu strzałem na bramkę. Na pewno nasi zawodnicy powinni podejmować więcej pojedynków 1×1, a także zdecydowanie musimy poprawić skuteczność pod bramką rywali.