MECZ KONTROLNY KL. SPORTOWEJ ROCZNIK 2007

Mimo trapiących kontuzji nasza drużyna stara się jak najlepiej przygotować do nadchodzących rozgrywek w Centralnej Lidze Juniorów U-15. W niedzielne popołudnie podopieczni Mikołaja Pełki i Tomasza Krężołka zmierzyli się ze Zniczem Pruszków.

KKP Korona 2–4 Znicz Pruszków

Bramki: Zbróg 10, Minuczyc 61 – rywal 20, 25, 58, 88.

Skład: Palacz – Buczkowski, Długosz, Branewicz, Zegadło – Zbróg, Kowalczyk, Minuczyc, Chmielewski – Nowiński, Bryła na zmiany wchodzili Sala, Kuzka, Majka, Fiuk, Mieszczankowski

Trenerzy Mikołaj Pełka i Tomasz Krężołek: Zagraliśmy słabsze spotkanie, brakowało nam ruchliwości, zmian sektora gry i wyjścia po piłkę po podaniu. Graliśmy bardzo statecznie i zbyt indywidualnie. Szukaliśmy bardzo trudnych rozwiązań, a nie graliśmy prosto tzw. podaj wyjdź. Są momenty na boisku, gdzie fajnie funkcjonujemy gramy płynnie, ale są to momenty i za chwile wracamy do gry indywidualnej. Inna sprawa, że zespół trapią kontuzję i urazy oraz bardzo szkolne błędy po których tracimy gole. W tym spotkaniu pierwsze 3 bramki padły po prostych błędach. Mamy do ligi jeszcze dwa tygodnie i musimy zrobić wszystko, aby przygotować się jak najlepiej i w meczach unikać prostych błędów. Wierzę że to się uda bo jest to grupa bardzo ambitnych zawodników.

Facebook