MECZ KONTROLNY KL. SPORTOWEJ ROCZNIK 2007/2008

Podopieczni Michała Sarka i Bartłomieja Strzębskiego na przestrzeni ostatnich dni rozegrali mecze kontrolne z ciekawymi rywalami.

Rozwój Katowice 2–1 KKP Korona

Bramki: Gębski 62 min – rywal 15,39 min

Skład: Pisarek Wiktor – Cygan Kacper, Stępień Igor, Jugo Mateusz, Susło Hubert, Zięba Oliwier, Ocios Hubert, Vyshniak Andrii , Czarnecki Bartosz, Staniec Maksymilian, Stelmaszczyk Aleksander, Stelmaszczyk Aleksander, Gębski Szymon,  Minuczyc Kuba, Godek Cezary, Stachowicz Kuba, Robak Dominik, Mieszczankowski Miłosz.

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej Strzębski:  Pierwsza połowa bardzo słaba z naszej strony, dużo błędów, strat piłki a przeciwnik stworzył dużo sytuacji ale dobrze bronił Pisarek lub trafiali obok bramki. Pierwszą bramkę straciliśmy z rzutu karnego. Druga cześć meczu po paru zmianach które wykonaliśmy w przerwie przyniosła szybszą grę, więcej byliśmy w pobliżu pola karnego przeciwnika co pozwalało nam na akcje bramkowe, z których wykorzystywaliśmy tylko jedną po dośrodkowaniu z bocznej strefy.

KKP Korona 2–0 Polonia Białogon

Bramki: Stachowicz, Jugo

Skład: Pisarek Wiktor – Stępień Igor, Jugo Mateusz, Susło Hubert , Ocios Hubert, Vyshniak Andrii , Czarnecki Bartosz, Staniec Maksymilian, , Stachowicz Kuba, Robak Dominik, Sala Oskar, Skowyrski Adrian.

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej Strzębski:  Bardzo dobra gra na tle starszego przeciwnika. Mądrze utrzymywaliśmy się przy piłce i rozgrywaliśmy akcję, a sam meczu wyrównany bo obie drużyny stworzyły sobie okazję na strzelenie bramek. Do pierwszego meczu ligowego jeszcze mamy trochę czasu ale musimy się przestawić do szybszej gry i poprawić ilość prostych błędów które się nam przytrafiają w meczach. Na pochwałę zasługuję każdy z zawodników bo przeciwstawili się starszym kolegom przy czym próbowali grać w piłkę.

Zdjęcia: Seweryn Gancarczyk

Facebook