MECZ KONTROLNY KL. SPORTOWEJ ROCZNIK 2007

Kolejne przetarcie naszej drużyny przed zbliżającymi się rozgrywkami w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Tym razem podopieczni Mikołaja Pełki i Tomasza Krężołka zmierzyli się z o rok starszymi rywalami z Katowic.

Rozwój Katowice 2006 – KKP Korona Kielce 2-1 (0-1)

Bramki: Recica 20 min – rywal 70,73 min

Skład: Palacz – Buczkowski, Długosz, Branewicz, Zegadło – Zbróg, Chmielewski, Bryła, Recica, Kowalczyk  – Bogdański na zmianę zagrali Mieszczankowski, Kuzka, Nasternak, Sala, Fiuk

Trenerzy Mikołaj Pełka i Tomasz Krężołek: Do meczu z rywalem ze Śląska przystąpiliśmy osłabieni brakiem 3 kluczowych zawodników. Mimo straty ofensywnych zawodników, nasza gra wyglądała dobrze, staraliśmy grać cierpliwie i dokładnie. Dużo stosowaliśmy przerzutów piłki i gry w bocznych sektorach 1×1. Widoczny był brak zawodników ofensywnych, ale starliśmy się grać wyższym pressingiem i wysoki odbiór pozwalał nam przechodzić do kontrataku. Po przerwie, zmianach i rotacjach gra już nie wyglądała tak dobrze i choć mieliśmy optyczną przewagę to w końcówce nie ustrzegliśmy się prostych błędów i straciliśmy dwa gole. Szkoda tych bramek bo z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na porażkę w tej potyczce.

Facebook