MAMY LIDERA W TRAMPKARZU STARSZYM!

Po poprzedniej nieudanej kolejce, nasi Trampkarze Starsi zrehabilitowali się i zagrali naprawdę dobre spotkania. Meczem kolejki było starcie z dotychczasowym liderem Starem Starachowice, a dzięki wygranej podopiecznych Łukasza Gągorowskiego wskoczyliśmy na pierwsze miejsce w tabeli.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona III 1-0 Star Starachowice
Bramka: Filip Łukawski
Skład KKP Korona III: Mikołaj Jastrzębski, Konrad Kuzka, Dawid Kaczmarczyk, Maciej Bator, Dominik Robak, Antoni Stępień, Szymon Rozmus, Piotr Dąbrowski, Wiktor Schie, Oskar Płatek, Dawid Suliga
Miłosz Mieszczankowski,Sebastian Kobus, Franciszek Brożyna, Filip Łukawski, Wiktor Skowroński, Bartosz Michta, Kacper Recica

​​​​Trenerzy Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Mecz na szczycie tabeli nie był porywającym widowiskiem, dużo gry w środku pola, mniej klarownych sytuacji. Mieliśmy w tym meczu kilka strzałów z dystansu, ale niestety brakowało precyzji i piłka mijała bramkę przeciwnika, aż do momentu jak FIlip Łukawski strzelił pięknego gola z 30 metrów który okazał się zwycięski. Na pewno musimy być w następnych meczach bardziej zorganizowani w obronie, bo w kilku sytuacjach mogło nas to dużo kosztować.
Gratuluję drużynie, chłopcy zapracowali na to zwycięstwo swoją ogromną pracą na boisku. Dziękuje za zaangażowanie.

Wierna Małogoszcz 4-0 KKP Korona II

KKP KORONA III Wiktor PisarekAlex KorycińskiAndrij Wyszniak, , Hubert OciosOliwier ZiębaKacper Cygan, ,Cezary Godek, , Maksymilian Staniec,  Jacek BilskiMikołaj KrzyżanowskiKarol KrzemińskiOliwier PopećEryk StachurskiMikołaj Janiak.

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej StrzębskiSpotkanie wyrównane do 28 minuty, gdzie tracimy pierwszą bramkę, a w kolejnej minucie drugą. Mając zawodników z różnych grup 2007 lub 2008 próbowaliśmy tworzyć sytuację, ale brakowało często ostatniego podania. Najlepszą sytuację przy stanie 0:0 miał Hubert Ocios który wychodził w sytuacji sam na sam i trafił poprzeczkę z daleka ciężko ocenić czy piłką wpadła za linię czy na linię ale sędzia uznał że piłka nie przekroczyła linii bramkowej. Pozostało nam trzy mecze do zakończenia ligi z drużynami KKP, GKS Nowin i Pogoni Staszów.

Świętokrzyska II Liga Trampkarza Starszego

AKS Busko Zdrój 3-5 KKP Korona

Bramki: Kośmicki Alan 3, Dębiec Marcel, Ksel Maciek

Trener Szymon Szymaszek: W dniu dzisiejszym bardzo dobrze spisaliśmy się w ataku.

Do przerwy dobra gra i prowadzenie 2:1. Po z mianie stron bardzo szybko zdobyte gole w kilka minut mocno zrujnowały przeciwnika, który nie potrafił panować nad emocjami. Posypały się niepotrzebne kartki. Wiadomo że mecz był o wysoką stawkę i każdy sobie zdawał sprawę. Po zmianie personalnym straciliśmy 2 gole, ale w ostatecznym rozrachunku wychodzimy zwycięsko i z tego jesteśmy dumni.

Facebook