Pogoda nas nie rozpieszcza, a młodzieżowe rozgrywki nie zwalniają. Nasze drużyny po raz kolejny grały w środku tygodnia i poszło im naprawdę bardzo dobrze.

Świętokrzyska Liga Juniora Starszego

Star Starachowice 2-2 KKP Korona

Bramki: Kijewicz, Sternak

Skład: Kubicki, Biernacki, Kościelecki, Grątkiewicz, Pabis, Orłowicz, Sternak, Kozubek, Kijewicz, Foks, Lechowicz oraz Cedro, Śliwa, Olesiński, Zembrzowski, Wozniak, Skrzyniarz

Trener Michał Stachura: Dobry występ naszej drużyny. Mimo, że nie zdobyliśmy trzech punktów, jakość naszej gry w porównaniu z ostatnimi meczami była zdecydowanie lepsza. W kluczowych momentach meczu brakowało nam odrobinę cierpliwości w fazie ataku która pozwoliła by na kreowanie jeszcze dogodniejszych sytuacji bramkowych

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

KKP Korona II 10–0 Piast Chęciny

Bramki: Kózka x2, Dudek x2, Czekaj x3, Gębski, Tomaszewski, Domagała

KKP Korona: Kukla, Gębski, Dzigman, Latała, Dudek, Czekaj, Domagała, Kózka, Glibowski, Raczyński, Mikina, Tomaszewski

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona 1–0 Korona SA

Bramka: Zajęcki

KKP Korona: Kukla, Paluch, Kruk, Orłowicz, Bębenek, Nowacki, Wira, Majcherczyk, Kowalewski, Zajęcki, Szymoniak, Gil, Kuziel

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Obie nasze drużyny zasłużenie wygrały spotkania. Jesteśmy zadowoleni z jakości którą prezentowały nasze zespoły oraz organizacji chłopców w poszczególnych fazach gry. Gratulujemy dobrej postawy i kolejnych 3 punktów.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

Lechia Strawczyn 1:3 KKP Korona III

Bramki: Gonciarz as. Wojdalski , Kułak as. Płaza , Kasperek as. Wojdalski

Skład: Łużniak Wojdalski Lisowski Rybka Kułak  Gonciarz Kasperek Trzebuniak Walo Wydra Kasprzyk Nawara Sobótka Płaza  Bieroński Szymczuch.

Trenerzy Paweł Mech i Tomasz Detka: Pierwsza połowa meczu to głównie walka w środku pola. W naszych poczynaniach było bardzo dużo złych decyzji w fazie ataku, dopiero pod koniec pierwszej połowy wychodzimy na prowadzenie po indywidualnej akcji Miłosz Wojdalski wykłada piłkę Gonciarzowi i ten precyzyjnym strzałem zdobywa bramkę. W drugiej odsłonie meczu nasza gra nadal była chaotyczna, dopiero w 40 minucie podwyższamy prowadzenie po stałym fragmencie gry. Wszystko wskazywało że mecz mamy pod kontrolą , lecz to przeciwnik po kontrze zdobywa bramkę. Dopiero pod koniec meczu w zamieszaniu w polu karnym znajduje się Kasperek i podwyższa prowadzenie.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego gr. 2

PAS II Skarżysko-Kamienna 2-0 KKP KORONA III

Skład KKP KORONA: Tomasz Kozera, Oliwier Żesławski, Antoni Długosz, Adam Józefik, Maciej Wicha, Jan Plech, Kacper Ocetek, Olaf Zbróg, Igor Stefańczyk, Radosław Cichecki, Ignacy Widliński, Dawid Kowalik, Mikołaj Baran, Ksawery Szostak

Trenerzy Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Popełnialiśmy sporo błędów podczas budowania akcji ofensywnych, nasze podania były niewyważone i niedokładne, a większość prób dryblingu była nieudana. Na szczęście gospodarze też nie kreowali wielu okazji bramkowych. Do przerwy wynik 0:0. Po przerwie obraz gry wyglądał podobnie. Spróbowaliśmy parę razy mocniej zaatakować, ale tego dnia nasze pomysły i wybory w ofensywie były kiepskie. Potem w krótkim odstępie czasu tracimy dwie podobne do siebie bramki, niewygodne strzały z daleka niefortunnie lobują naszych obrońców i bramkarza. Próbowaliśmy do końca odwrócić losy spotkania, ale niestety tym razem się nie udało i komplet oczek zgarniają gospodarze. Zabieramy się do ciężkiej pracy na treningach i czekamy już na kolejne spotkanie ligowe.