Ligowe zmagania Trampkarzy

W miniony weekend odbyło się sporo Kieleckich pojedynków. W Trampkarzu Starszym doszło do meczu pomiędzy naszymi drużynami, natomiast w roczniku 2009 zmierzyliśmy się w derbowym spotkaniu z DAPem Kielce.

Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych

KKP Korona II 2–2 KKP Korona I

Bramki KKP Korona I:  Jacek Bilski i Marcel Nowak

Bramki KKP Korona II: Michalski, Malinowski

Skład KKP Korona I: Osiński, Iwan, Krzyżanowski, Jaros, Ksel, Nowak, Janiak, Dębiec, Dorosiński, Stachurski, Bilski, Ryś, Skowroński, Wypych, Kubik, Kośmicki, Kondras Koryciński.

Skład KKP Korona II: Molęda, Kaleta, Kałka, Krzemiński, Ksel, Ubożak, Michalski, Jugo, Kowalczyk, Nosek, Malinowski, Bracha, Kwiatkowski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Pierwsza połowa meczu mniej udana z naszej strony, szybko tracimy bramki i zbyt łatwa dajemy dochodzić do sytuacji strzeleckich rywalowi. W końcówce pierwszej połowy strzelamy bramkę kontaktową po uderzeniu z dystansu, która daje nam nadzieje na podjęcie walki w drugiej części spotkania. W drugiej połowie chłopcy oddali bardzo dużo serca na boisku i mimo, że przeciwnik miał okazję na podwyższenie wyniku to my w samej końcówce spotkania strzelamy bramkę. Chłopcy w drugiej połowie oddali dużo serducha i każdy dał z siebie wszystko, nagrodą za taka postawę była bramka wyrównująca.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona 0-3 DAP Kielce

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Zaczęliśmy to spotkanie od dużego błędu w obronie, podcięło nam to skrzydła ewidentnie na resztę spotkania. Cały mecz to walka o zdobycie bramki, skuteczność w ich zdobywaniu musimy poprawić ponieważ zespół stwarza sytuacje podbramkowe, ale ich nie wykorzystuje. Wynik bardzo słaby przegrywamy kolejny mecz z rzędu musimy się odbudować w tym tygodniu i ciężko pracować przed następnym spotkaniem ligowym.

Facebook