Ligowe zmagania Trampkarzy Starszych

W tej kolejce ligowej zadanie udało się wykonać na 50%. Grupa popołudniowa 2008 niespodziewanie straciła punkty w Nowinach, natomiast podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Pawła Żmudy pewnie wygrali w domowej potyczce ze Starem Starachowice.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

GKS Nowiny 4-3 KKP Korona I

Bramki: Stachurski Krzyżanowski i Kośmicki

Skład: Koryciński-Iwan Krzyżanowski Białek Bilski Dębiec Stachurski Czwartosz Kośmicki Wypych Ryś, Skowroński, Ksel, Kubik, Kondras, Popeć.

Trener Rafał Kruk: Mecz pełen emocji, gdzie już w 1 minucie po naszym błędzie tracimy gola. Przeciwnik poszedł za ciosem i do przerwy schodziliśmy ze stratą 3 bramek. Gra była szarpana, a przeciwnik grał bardzo ambitnie i z wielkim poświęceniem. W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka słów kluczowych i to poskutkowało odrobieniem strat. Zespół zareagował pozytywnie i w 15 minut wyrównał spotkanie. Ostatecznie w 67 minucie rzut karny wykorzystał przeciwnik i nie pozwolił wywieź z Nowin nawet jednego punktu.

KKP Korona II 3-1 Star Starachowice

Bramki: Sikorski, Żyła, Bojek

Asysty: Ocios 2

Skład: Domagała, Jugo, Ocios, Krakowiak, Krzemiński, Sikorski, Gołacki, Żyła, Kwiatek, Bojek, Sadłocha, Moczulis, Hańćko, Błaszczyk, Piotrowski,Kaleta, Michalski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Rywal od samego początku spotkania grał niską obroną, co przełożyło się na mało sytuacji bramkowych pod bramką przeciwnika. Do przerwy remis bezbramkowy i nie wiele się działo na boisku. Druga połowa znacznie żwawsza w naszym wykonaniu strzelamy dwie bramki i tracimy jedną z rzutu karnego. W końcówce spotkania rywal był bliski wyrównania jednak to my zadajemy końcowy cios i zasłużenie wygrywamy spotkanie.

Facebook