LIGOWE ZMAGANIA TRAMPKARZY STARSZYCH

Wygrana, remis, porażka to bilans naszych Trampkarzy Starszych z ostatniej ligowej kolejki.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona III 6-0 GKS Nowiny
Bramki: Rozums as. Płatek, Dąbrowski as. Suliga , Stępień as. Schie , Suliga as. Schie, Płatek as. Dąbrowski, Pietrzykowski as. Lis

Skład KKP Korona III: Mikołaj Jastrzębski-Dawid Pietrzykowski, Dawid Kaczmarczyk, Szymon Lis, Konrad Kuzka-Wiktor Schie, Hubert Gaweł, Szymon Szymon, Antoni Stępień-Oskar Płatek, Dawid Suliga, Bartosz Michta, Mateusz Kołodziejek, Miłosz Mieszczankowski, Filip Łukawski, Piotr Dąbrowski

Trener Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Mecz zaczęliśmy od wielu ataków, ale brakowało skuteczności przez co pierwsze 25 min wynik bezbramkowy. Później piękna bramka z dystansu  Szymona Rozmusa i bardzo dobra akcja naszych napastników skończona przez Piotra Dąbrowskiego dała nam dużo spokoju, co było widać już po przerwie gdzie dołożyliśmy kolejne 4 bramki grając kombinacyjnie i odważnie. Chłopacy mimo, że mieliśmy 2 tygodnie przerwy pokazali się z dobrej strony i dopisujemy kolejne 3 pkt, pozostając liderem tabeli.

Kszo Ostrowiec 3-2 KKP Korona II

BRAMKI: CZWARTOSZ , ZIĘBA

KKP KORONA III: Pisarek – Staniec – Godek – Czarnecki – Cygan – Kasperkiewicz – Vyshniak – Majka – Czwartosz – Skowyrski – Zięba oraz Koryciński

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej StrzębskiBardzo słaby pierwszy kwadrans spotkania skutkował stratą dwóch bramek bo dużych błędach obrońców. Zespół zareagował zdecydowanie lepszą grą, kontaktową bramkę po uderzeniu z narożnika pola karnego zdobył Czwartosz. W drugiej odsłonie nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej, trzy minuty po przerwie wyrównującą bramkę zdobywa Zięba. W kolejnych minutach drużyna stworzyła kilka doskonałych okazji do zdobycia bramki jednak w decydujących momentach zabrakło wykończenia akcji. W ostatniej akcji spotkania zespół gospodarzy wykorzystuje niezdecydowanie naszych obrońców i zdobywa zwycięską bramkę.

Świętokrzyska II Liga Trampkarza Starszego

Bucovia Bukowa 2-2 KKP Korona

Bramki: Oliwier Popeć, Alan Kośmicki

Skład: Wiktor Osiński, Eryk Stachurski, Karol Krzemiński, Alan Kośmicki, Oliwier Popeć, Mikołaj Janiak, Oskar Kondras, Kacper Kmietowicz, Mikołaj Krzyżanowski, Maciej Ksel, Patryk Ziomko, Jan Majcherczyk, Adrian Ślusarczyk, Jan Kubik, Jakub Czarnecki.

Trener Szymon Szymaszek: W sobotę 21.05 grupa srebrna 2008 rozegrała kolejny mecz w Lidze Trampkarza Starszego. Tym razem gościliśmy w Bukowej. Mecz zakończył się remisem 2:2. Byliśmy bliscy zwycięstwa w tym meczu, szczególne w drugiej połowie stworzyliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych jednak zabrakło wykończenia. Widać już, że chłopcy ograli się ze starszymi kolegami w tej lidze i nasza gra jest dużo odważniejsza. To dobrze wróży przed kolejnym starciem ligowym, gdzie zmierzymy się na naszym terenie z Wisłą Sandomierz.