LIGOWE ZMAGANIA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

Tym razem nie udało się obu naszym drużynom zwyciężyć. Chłopcy z rocznika 2009 mimo wielu okazji stracili dwa „oczka” w spotkaniu z Neptunem. Natomiast podopieczni Rafała Kruka i Szymona Szymaszka nie dali szans rywalom i pewnie zgarnęli trzy punkty.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Neptun Końskie 1-1 KKP Korona *

*- drużyna występuje w wyższej kategorii wiekowej.

Bramki: Zawistowski

Asysty: Żyła

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Wynik meczu z Końskimi mógł wyglądać zdecydowanie inaczej gdybyśmy wykorzystali mnóstwo sytuacji strzeleckich jakie sobie stworzyliśmy. Już na początku mecz powinniśmy objąć prowadzenie jednak to rywal po strzale z dystansu obejmuje prowadzenie. Po pięciu minutach wyrównujemy i do przerwy jest remis. W drugiej połowie rywal ograniczył się do skomasowanej obrony przed swoją bramką i wybijania piłek do przodu. Mimo tego chłopcy wypracowali sobie mnóstwo sytuacji bramkowych jednak nasza skuteczność i bardzo dobra postawa bramkarza gospodarzy nie pozwoliła nam na strzelenie bramek.

KKP Korona II 8-0 Star Starachowice

Bramki: Myszyński 2, Wypych 2,Minuczyc 2, Janiak,Dębiec.

Asysty: Serafin 3, Minuczyc, Dębiec.

Skład: Nowak Zieja Bilski Nowak Białek Nasternak Serafin Myszyński Minuczyc Janiak Kasperkiewicz oraz po przerwie Krzemiński Wypych Dębiec Stachurski Czwartosz Osiński.

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: Mecz rozpoczęliśmy bardzo aktywnie. Od początku narzuciliśmy swoje tempo gry świetnie rozgrywając piłkę. Chłopcy rozumieli się doskonale i widać było w nich wysoką koncentrację i determinację. Po zmianie stron i zmianie personalnej również nie odpuściliśmy i zagraliśmy ambitnie. Gratulacje dla całego zespołu.

Facebook