Ligowe zmagania Trampkarzy

Po raz kolejny słowo nieskuteczność przewijało się w wypowiedzi po spotkaniach w minionej kolejce ligowej. Nasi Trampkarze dzięki lepiej ustawionym celownikom, mogli pokusić się o lepsze rezultaty.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

Kszo Ostrowiec 5-1 KKP Korona

Bramka: Cioroch

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Kolejny raz rozgrywamy dobre spotkanie z dużym zaangażowaniem i wieloma sytuacjami pod bramką przeciwnika, niestety doskwiera nam duży brak skuteczności, co w parze z błędami w obronie wiąże się z niekorzystnym wynikiem końcowym. Wiem, że chłopcy bardzo się starali i widziałem to w ich zachowaniu na boisku/waleczność i nieustępliwości. Jestem zadowolony z postawy i walki, a wynik no cóż to już efekt sportowej rywalizacji gdzie chłopcy z Ostrowca byli tego dnia o wiele skuteczniejsi w ofensywie. Szukamy lepszej skuteczności w następnym spotkaniu w niedzielę.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Gr. złota 2010

KKP Korona I 3:1 DAP Kielce

Bramki: Chochulski as. Chłopek, Chłopek as. Szymczuch ,  Ostrowski

Skład: Bartusiak Stanisław, Chochulski Oskar, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach , Wojdalski Miłosz, Dawid Janik, Łużniak Adam, Ostrowski Oliwier, Piekoszewski Oliwier, Płaza Bartłomiej, Szymczuch Antoni , Matczak Wojciech, Adam Sikora

Trener Paweł Mech i Karol Dziedzic: W meczu z DAPem Kielce  tempo naszej gry i efektywność  działań zdecydowanie była na niskim poziomie. Zespół gości  dobrze funkcjonował w obronie niskiej, gdzie rozbijał nasze ataki. Mimo wielu sytuacji pod bramką przeciwnika byliśmy nieskuteczni lub rewelacyjnie interweniował bramkarz drużyny gości.

SONY DSC

Gr. złota 2011

Korona S.A – KKP Korona II

Mecz przełożony z powodu wyjazdu zawodników na kadrę ŚZPN

Gr. srebrna 2010

Star Starachowice 9-3 KKP Korona II

Bramki: Sobótka, Kasperek x2

Trener Tomasz Detka: Fatalna pierwsza połowa w naszym wykonaniu, pozbawiła nas szans na korzystny rezultat w tym spotkaniu. Na szczęście w drugiej połowie zespół wziął się do pracy i zanotowaliśmy honorowe trafienia. Na pewno musimy wymagać od siebie więcej zaangażowania i walki ponieważ bez tego w tak wymagającej lidze będzie nam bardzo ciężko.

Facebook