Ligowe zmagania Trampkarzy

Nasi Trampkarze w miniony weekend zakończyli pierwszą rundę gier, i już od kolejnych spotkań przystępują do spotkań rewanżowych.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

Neptun Końskie 4-3 KKP Korona

Bramki: Mordon, Kobierski, Krawczyk

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze w ataku oddaliśmy kilka strzałów na bramkę co poskutkowało 3 bramkami, niestety cały czas popełniamy proste błędy w obronie i kosztuje to nas bardzo dużo gdyż mimo strzelonych 3 goli musimy odrabiać straty. Stracona 4 bramka podcięła nam skrzydła i w drugiej połowie nie oddaliśmy ani jednego strzału przeciwnik wysoko odbierał nam piłkę i szybko przechodził do ataku. Niestety ocieramy się tylko o remis i przegrywany nie przywożąc punktów z Końskich.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona I 6:3 Star Starachowice

Bramki: Chochulski as. Kaczmarczyk, Kaczmarczyk, Kaczmarczyk as. Ostrowski, Janik as. Ostrowski , Ostrowski as. Bartusiak, Frankowicz as. Ostrowski

Skład: Bartusiak Stanisław, Chochulski Oskar, Frankowicz Marcel, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach , Wojdalski Miłosz, Dawid Janik, Łużniak Adam, Ostrowski Oliwier, Piekoszewski Oliwier, Płaza Bartłomiej, Szymczuch Antoni , Matczak Wojciech, Piotr Ślęzak

Trenerzy Paweł Mech i Karol Dziedzic: W meczu ze Starem Starachowice tempo naszej gry i efektywność  działań zdecydowanie była na niskim poziomie. Zespół gości  dobrze funkcjonował w obronie niskiej, gdzie rozbijał nasze ataki. Mimo strzelonych sześciu trafień nie ustrzegliśmy się prostych błędów w defensywie co skutkowało utratą aż trzech bramek . Musimy jak najszybciej przeanalizować to spotkanie i  wyciągnąć wnioski.

KKP Korona II 9-0 KKP Korona III

Bramki: Domagała x2, Dzigman, Kózka x3, Grad x2, Latała

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu, gdzie kontrolowaliśmy przebieg spotkania od początku do końca. Cieszy wysoka skuteczność i poprawna gra w obronie. Gratulujemy zespołowi zwycięstwa.

Trener Tomasz Detka: Po derbowym zwycięstwie sprzed tygodnia, podchodziliśmy do meczu z nadziejami na dobrą grę z naszej strony. Niestety tych momentów było za mało, aby móc przeciwstawić się dobrze grającej drużynie KKP II. Dziękuję zespołowi za walkę.

Facebook