Ligowe zmagania Trampkarzy

Za nami udane mecze trampkarzy starszych i młodszych. W większości spotkań udało się wygrać przekonywująco i strzelić wiele pięknych bramek. Sezon jest na półmetku i w jego drugiej połowie trzeba dać z siebie wszystko.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

04.05.2023 Kielce

KKP Korona II 10–2  Stowarzyszenie Sport CK

Bramki: Sikorski 4, Żyła 3, Hańćko 2, Bojek

Asysty: Bojek 3, Malinowski 2, Błaszczyk, Kwiatek, Bracha, Sikorski, Łataś

Skład: Molęda, Domagała, Kwiatek, Bojek, Moczulis, Hańćko, Krakowiak, Piotrowski, Kaleta, Błaszczyk, Michalski, Kubicki, Łataś, Biadun, Malinowski, Sikorski, Bracha, Majcherczyk

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, zdecydowanie chłopcy zlekceważyli przeciwnika. Gra wyglądała bardzo słabo, nie było reakcji w fazie obrony, a w atakowaniu zawodnicy podejmowali błędne i bardzo często zupełnie nie potrzebne decyzje. Miarą naszej gry w tym meczu była ogromna ilość strat, dwie stracone bramki oraz brak wsparcia dla obrońców w fazie bronienia.

07.05.2023 Skalbmierz

Victoria Skalbmierz 1-10 KKP Korona II

Bramki: Sikorski 4, Popiel 2, Ocios, Biadun, Jugo, Ksel

Asysty: Ocios 3, Krzemiński 2, Łataś

Skład: Nosek, Jugo, Ocios, Bracha, Krzemiński, Ksel, Popiel, Sikorski, Malinowski, Kubicki, Majcherczyk, Łataś, Biadun

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Świetny mecz całej drużyny, od początku do końca nadawali ton wydarzeniom na boisku. Kontrolowaliśmy przebieg całego spotkania i systematycznie powiększaliśmy przewagę bramkową. Brawa dla całej drużyny za zaangażowanie i determinację do jak najlepszej gry.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

06.05.2023 Kielce

KKP Korona I 1-7 Akademia Korony S.A

Bramka: Malinowski

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, gra obfitowała w dużą ilość walki w środku pola. Za szybko straciliśmy pierwszą bramkę i całe pierwsze 40 minut było poświęcone na odzyskanie równowagi w wyniku. Udało się zremisować po dobrej akcji naszych pomocników i po rzucie rożnym do przerwy był remis. Druga połowa zgoła inna, przeciwnik wykorzystywał prawie wszystkie akcje ofensywne, nasza obrona w tym dniu dała za dużo możliwości rozgrywania piłki w strefie podbramkowej. Wyciągamy wnioski na przyszłość z tego spotkania.

07.05.2023 Kielce

DAP Kielce 2-14 KKP Korona II

Bramki: Żyła 7, Bojek 3, Hańćko 2, Błaszczyk, Moczulis

Asysty: Błaszczyk 3, Bojek 3, Piotrowski 3, Żyła 2, Kaleta, Sadłocha, Krakowiak

Skład: Domagała, Molęda, Kwiatek, Bojek, Sadłocha, Moczulis, Hańćko, Krakowiak, Piotrowski, Kaleta, Błaszczyk, Michalski, Żyła

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Początek spotkania tragiczny w naszym wykonaniu, oddajemy pole gry rywalowi, przegrywamy pojedynki i mamy dużą ilość strat. Dopiero po stracie dwóch bramek chłopcy zaczęli wchodzić na odpowiedni poziom. Do przerwy strzelamy pięć bramek i wszystko wraca do normy. Drugą połowę zagraliśmy już zdecydowanie lepiej, na odpowiednio wyższym poziomie, strzelamy dziewięć bramek i odnosimy wysokie zwycięstwo.

Facebook