Ligowe zmagania Trampkarzy

Trampkarze Młodsi w miniony weekend zainaugurowali rundę wiosenną. Pierwsza kolejka i od razu los sprawił, że dwie nasze drużyny rozegrały mecz między sobą, tak samo jako w Trampkarzu Starszym. Zapraszamy do krótkiej relacji.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona 2009/08 –  KKP Korona 2008

Wynik: 2:2

Bramki: Jugo, Kubicki oraz Kośmicki i Dębiec

Asysty: Popiel, Jugo oraz Wypych

Skład KKP Korona II: Nosek, Kubicki, Jugo, Ocios, Krakowiak, Bracha, Krzemiński, Ksel, Kowalczyk, Kasperkiewicz, Popiel

Skład KKP Korona I: Koryciński, Iwan, Krzyżanowski, Białek, Ryś, Bilski, Dębiec, Jaros, Wypych, Kośmicki, Osiński, Janiak, Kubik, Czwartosz, Ksel, Kmietowicz.

Trener Rafał Kruk: W pierwszej odsłonie meczu prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sytuacje. Wszystko było dobrze i po ładnej akcji zdobyliśmy gola którego autorstwem był Alan Kośmicki. Na 2:0 przed przerwą podwyższył Marcel Dębiec z rzutu karnego.

Po przerwie szybko straciliśmy gola bo już na samym początku. Z rzutu rożnego w zamieszaniu pod bramką z bliska piłkę wbija Mateusz Jugo. Nasza bierna postawa i brak koncentracji i robi się 2:1. W niedługim czasie zagrażamy kilkukrotnie, ale razimy skutecznością. Czas ucieka i w końcówce znów przytrafia się błąd i po stałym fragmencie przy braku komunikacji znów z bliska pakuje nam do bramki Jacek Kubicki. Nie potrafiliśmy utrzymać wyniku.

Nasza skuteczność dziś kulała wiec musimy przełknąć gorzką pigułkę i nie zawieźć w kolejnym meczu ligowym. Bo przy sporej przewadze trzeba wygrywać takie spotkania .

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Pierwsza połowa mimo, straconych dwóch bramek była dobra w naszym wykonaniu. Traciliśmy bramki po naiwnych naszych zachowaniach, a pod bramką rywala brakowało nam konkretów. W drugiej połowie nie mieliśmy nic do stracenia i chłopcy podjęli rękawice i dzięki ambitnej grze doprowadzili do remisu, a mogliśmy się nawet pokusić o zwycięstwo. Jednak w ostatniej minucie meczu bramkarz drużyny przeciwnej obronił nasz strzał wydawałoby się w beznadziejnej sytuacji.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona kl. sportowa –  KKP Korona 09 gr. popołudniowa

Wynik: 14:0

Bramki: Żyła 5, Hańćko 3, Krakowiak 2, Kwiatek, Bojek, Gołacki, Kubicki

Asysty: Bojek 3, Kaleta 3, Hańćko 2, Kwiatek 2, Sadłocha, Gołacki, Żyła

Skład: Domagała, Gołacki, Żyła, Kwiatek, Bojek, Sadłocha, Kubicki, Moczulis, Hańćko, Krakowiak, Piotrowski, Kaleta

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Chłopcy zagrali w tym meczu spokojnie i cały czas konsekwentnie dążyli do strzelenia jak największej liczby bramek. Czasem wkradały się zbyt indywidualne zagrania i nie potrzebne straty jednak z przebiegu całego spotkania stworzyliśmy bardzo dużą ilość sytuacji bramkowych z czego dużą część wykorzystaliśmy. Również przeciwnik miał swoje sytuacje jednak nasz bramkarz wykazał się bardzo dobrą koncentracją i interwencjami broniąc groźne strzały z dystansu.

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Szkoda tego meczu bo wynik jest trochę za wysoki. My również mieliśmy swoje sytuacje i na pewno żałujemy, że nie udało się ich wykorzystać. Zdecydowanie naszą bolączką była gra w defensywie, nad którą musimy mocno popracować.

 

Facebook