Ligowe zmagania Młodzików Starszych

To był niezły początek w wykonaniu naszych Młodzików Starszych, którzy mieli odrobinę pecha, ponieważ w dwóch spotkaniach tracili bramkę w ostatniej minucie meczu.

Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2010

Kszo Ostrowiec  1:1 KKP Korona I

Bramka: Ostrowski

Skład: Bartusiak Kaczmarczyk  Fornalczyk  Frankowicz  Grychowski  Ostrowski  Piekoszewski  Płaza  Wojdalski Nowak  Szymczuch  Chochulski  Sikora

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Za nami pierwszy mecz ligowy na ciężkim terenie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Początek spotkania był dla nas bardzo dobry ponieważ w 1 minucie  zdobywamy bramkę, po  błędzie indywidualnym bramkarza gospodarzy. Zespół Kszo  w tym spotkaniu  mocno  postawił na defensywę, rozbijali ataki naszej drużyny, a my dochodząc do sytuacji pod bramką przeciwnika byliśmy nieskuteczni. Tego dnia w naszej grze panował chaos, nie utrzymywaliśmy się przy piłce, nie realizowaliśmy założeń taktycznych i  popełnialiśmy proste błędy indywidualne. W ostatniej minucie meczu tracimy bramkę na 1:1 po stałym fragmencie gry i błędzie indywidualnym w kryciu. Musimy jak najszybciej przeanalizować naszą grę i wyciągnąć wnioski z tego spotkania.

Gr. złota 2011*

*- drużyna występuję w wyższej kategorii wiekowej

KKP Korona II 7–0 Baszta Rytwiany

Bramki: Kózka x3, Grad, Dudek, Czekaj, Kowalewski

KKP Korona II: Kukla, Mikina, Dzigman, Czekaj, Domagała, Grad, Gębski, Latała, Dudek, Kowalewski, Kózka

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobry występ naszej drużyny na inaugurację  rundy wiosennej. Chłopcy podejmowali dobre decyzję w poszczególnych fazach gry oraz odpowiednio reagowali w fazach przejściowych. Gratulujemy zespołowi fantastycznego występu.

Gr. srebrna 2010

KKP Korona III  1:1 Hetman Włoszczowa

Bramka: Kasperek

Skład:  Dawid Janik, Matczak, Łach,  Lisowski, Mrozik, Gonciarz, Kasperek, Nawara, Pokrzepa, Daleszak, Kułak, Sobótka, Kasprzyk, Sator, Wydra, Bieroński, Walo, Syska.

Trener Paweł Mech i Tomasz Detka: W pierwszej połowie meczu bardzo dobrze funkcjonował pressing wysoki gdzie zamykaliśmy przeciwnika  i dzięki szybkim działaniom w fazach przejściowych zdobywamy bramkę. W drugiej połowie po dokonaniu zmian jakość naszej gry spadła. W ostatniej minucie meczu tracimy bramkę z rzutu karnego.

Facebook