Ligowe zmagania Młodzików Starszych

Pomimo, że nie wszystkie nasze drużyny odniosły zwycięstwa w ten weekend to i tak trenerzy mogą być zadowoleni z poczynań swoich podopiecznych. Dużo bramek i odważna gra ofensywna spowodowała zdobycie wielu goli.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

KKP Korona I 11:0 Piast Chęciny

Bramki: Fornalczyk as. Kaczmarczyk , Kaczmarczyk as. Grychowski , Ostrowski ( rzut karny), Kaczmarczyk as. Fornalczyk, Chłopek as. Grychowski , Ostrowski, Fornalczyk, Fornalczyk, Ostrowski as. Piekoszewski , Kaczmarczyk as. Grychowski , Ostrowski as. Chłopek,

Skład: Świeczko, Szymczuch, Frankowicz, Chłopek, Piekoszewski, Dawid Janik, Grychowski, Kaczmarczyk, Fornalczyk, Ostrowski, Nowak. 

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Całkowita dominacja naszego zespołu od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Każdy zawodnik zrealizował założenia taktyczne w 100 %.  Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji gry w ataku która pozwoliła dochodzić nam do klarownych sytuacji pod bramką przeciwnika, lecz przy odrobinie lepszej   skuteczności wynik byłby zdecydowanie wyższy.

Juventa Starachowice 3-1 KKP Korona II

Bramki: Glibowski

KKP Korona: Kukla, Paluch, Mikina, Dzigman, Czekaj, Raczyński, Domagała, Grad, Kózka, Glibowski, Gębski, Latała

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Nie był to udany występ naszego zespołu. Poziom i jakość naszej gry były niższe niż w poprzednich spotkaniach. Wierzymy jednak, że w kolejnych meczach będziemy grać zdecydowanie lepiej a ta porażka będzie dla nas cennym doświadczeniem na przyszłość.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

KKP Korona II 6:0 Wisła Sandomierz

Bramki: Pokrzepa, Matczak as. Łach, Mrozik as. Matczak, Kasperek as. Gonciarz, Gonciarz as. Nawara, Kułak as. Gonciarz

Skład: Daleszak, Świeczko, Matczak, Lisowski, Wojdalski, Łach, Mrozik, Szymczuch, Pokrzepa, Gonciarz, Kasperek, Nawara, Kułak, Walo, Kasprzyk, Sobótka, Smolarczyk, Bieroński.

Trenerzy Paweł Mech i Tomasz Detka: Kolejny bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Po składnych akcjach zdobywamy sześć goli. Cieszymy się że zawodnicy przekładają aspekty które realizujemy na treningu  na mecze ligowe. 

Facebook