Ligowe zmagania Młodzików Starszych

W tej kategorii wiekowej reprezentują nas aż trzy drużyny. Początek ligowych zmagań jest obiecujący i mamy nadzieję, że dobra forma utrzyma się do końca rozgrywek.

Piast Chęciny – KKP Korona

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

KKP Korona I 2:0 Kszo Ostrowiec

Bramki: Chłopek as. Ostrowski, Ostrowski as. Chłopek

Skład: Łuzniak, Bartusiak, Frankowicz, Nowak, Fornalczyk, Ostrowski, Płaza, Chłopek, Łach, Piekoszewski, Dawid Janik, Wojdalski.

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Zespól Kszo w tym meczu mocno  postawił na defensywę, rozbijali ataki naszej drużyny a my dochodząc do sytuacji pod bramką przeciwnika byliśmy nieskuteczni, lecz pod koniec pierwszej połowy po fenomenalnej indywidualnej akcji Ostrowskiego i dograniu piłki w pole karne gola zdobywa Jakub  Chłopek.  Kolejne minuty meczu to budowanie gry naszego zespołu i finalizacja na bramkę przeciwnika. W drugiej połowie spotkania jakoś gry opadła i wyszło zmęczenie zawodników po obozie. W ostatnich minutach meczu podwyższamy  prowadzenie po składnej akcji Chłopka i Ostrowskiego.

KKP Korona – Kszo Ostrowiec

Piast Chęciny 0-11 KKP Korona I

Bramki: Ostrowski, Ostrowski, Chłopek as. Fornalczyk, Nowak as. Bartusiak, Fornalczyk as. Chłopek, Chłopek as. Ostrowski, Łach as. Płaza, Dawid Janik as. Szymczuch, Dawid Janik as. Ostrowski, Chłopek as. Szymczuch, Chłopek as. Szymczuch,

Skład: Łużniak, Bartusiak, Frankowicz, Nowak, Fornalczyk, Ostrowski, Płaza, Chłopek, Łach, Piekoszewski, Dawid Janik, Grychowski, Świeczko, Szymczuch.

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Całkowita dominacja naszego zespołu od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Każdy zawodnik zrealizował założenia taktyczne w 100 %.  Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji gry w ataku która pozwoliła dochodzić nam do klarownych sytuacji pod bramką przeciwnika oraz bardzo dobre działania w fazach przejściowych.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

Wisła Sandomierz 2:1 KKP Korona III

Bramka: Pokrzepa as. Bieroński

Skład: Daleszak Syska Kułak Walo Bieronski Rybka Pokrzepa Moćko Nawara Kasprzyk Sobótka Gonciarz Kasperek Matczak Wojdalski Lisowski Kasza Mrozik

Trenerzy Paweł Mech i Tomasz Detka: Bardzo słaby początek meczu w naszym wykonaniu, już w 6 minucie po stałym fragmencie gry i błędzie w kryciu  tracimy bramkę.  Pierwsza połowa  była bardzo  chaotyczna, dużo niedokładności i złe decyzje podejmowaliśmy w fazie ataku. Tuż po przerwie po  dośrodkowaniu Bartka Bierońskiego , Maciek Pokrzepa strzałem z pola karnego doprowadza do remisu.  Niestety po zdobytej bramce  gospodarze szybko wznawiają grę i  oddają strzał  w naszego bramkarza  który  chciał złapać piłkę a ta mu się wyślizgnęła i wtoczyła do bramki.  Kolejne minuty meczu to ataki naszej drużyny na bramkę przeciwnika  lecz niestety nasza skuteczność  zawodziła.

SONY DSC
Facebook