Ligowe zmagania Młodzików Młodszych

W minionej kolejce mieliśmy okazję obejrzeć mecz pomiędzy grupą złotą a srebrną rocznika 2012. Natomiast grupa brązowa zaliczyła inaugurację na zielonej murawie w sezonie 2023/2024.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona I 12-0 KKP Korona II

Bramki: Jończyk x2, Bugaj x2, Zięba, Karpenko x3, Stróżyk, Adamczyk x2, Marzec

Skład KKP Korona I: Vyshniak, Jabłoński, Adamaczyk, Redlica, Bugaj, Marzec, Karpenko, Kałandyk, Jończyk, Stróżyk, Zięba, Warzecha, Molasy 

Skład KKP Korona II: Chłopek, Rochoń, Nikitskij, Kumór, Szczepański, Szymczyk, Kasprzyk, Majchrowski, Wójcik, Różycki ,Makowski,  Chmielewski, Kwiecień, Klicki, Ciężarkiewicz. 

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Mecz do pierwszej bramki, graliśmy dobrze i mądrze ale trochę za wolno i przez to sami sobie kilka razy zrobiliśmy problem. W drugiej połowie po kilku rotacjach gra wyglądała tak jak byśmy wszyscy tego chcieli i jeśli tak będziemy funkcjonować to jesteśmy w stanie wygrać z każdą drużyną. Chcielibyśmy podkreślić, że nasz rywal zagrał również dobre spotkanie, jednak jakość naszych zagrań w tym meczu stała na bardzo wysokim poziomie.   Gratuluję chłopakom dobrego meczu i zwycięstwa.

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze. Choć ta nasza porażka 0-12 wydawała by się zdecydowana i wysoka jeżeli patrzymy na wynik to gra naszej drużyny była i poprawna w rozwiązywaniu zadań boiskowych i pełna zaangażowania naszych zawodników. To był nasz nalepszy dotychczas rozegrany mecz w tej lidze. Chłopakom należą się pochwały za przeciwstawienie się szybko i bardzo dobrze grającej drużynie złotej KKP Korona

Gr. brązowa 2012

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Bucovia Bukowa 3-1 KKP KORONA III KIELCE

Bramka: Antoni Murrain

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Pierwszy mecz w wykonaniu drużyny z grupy brązowej rozegraliśmy w Bukowej. Zawodnicy podeszli do meczu z zaangażowaniem i wolą walki, co dało nam prowadzenie przed przerwą po pięknej bramce z dystansu. Druga połowa zaczęła się od dwóch błędów indywidualnych, po których tracimy dwie bramki. Goniąc wynik musieliśmy się otworzyć co skutkowało kolejną straconą bramką. Mecz był dobrym widowiskiem i na pewno następne będą również na wysokim poziomie.

KKP KORONA III KIELCE 0-5 DEKO WŁOSZCZOWA

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: W drugiej kolejce rozegraliśmy mecz z drużyną Deko Włoszczowa. Znów nie wystrzegaliśmy się błędów indywidualnych, co wykorzystywała drużyna gości, a my nie potrafiliśmy wykorzystać swoich sytuacji na bramki. Cieszy fakt, że drużyna coraz lepiej funkcjonuje na boisku i stanowią ze sobą jedność.

 

            

Facebook