Ligowe zmagania Młodzików Młodszych

W drugiej lidze świętokrzyskiej mieliśmy małą niespodziankę, ponieważ grupa srebrna przyzwyczaiła nas do wielu zdobyczy bramkowych, jednak tym razem żaden ze strzałów nie znalazł drogi do bramki. Natomiast grupa brązowa pewnie zwyciężyła z Deko Włoszczowa.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Gr. srebrna 2011

Pogoń Staszów 0–0 KKP Korona II

KKP Korona: Sobczyński, Wrzecionowski, Szymoniak, Kot, Wielgo, Branewicz, Kierzkowski, Paluch, Sztuka, Gawlik, Kułaga, Dzierżak, Półtorak, Piróg, Banasik, Kowalski.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od samego początku to my przejmujemy kontrolę nad meczem. Przeciwnik ustawia się całym zespołem, nisko w obronie i nie pozwala nam na dostęp do bramki. Próbujemy różnego rodzaju rozwiązań aby  przełamać obronę przeciwnika. Pomimo ogromnej dominacji, 1 połowa nie należy do udanych z naszej strony. Tworzymy sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki. 2 połowa to już o wiele lepsza gra w naszym wykonaniu.  Tworzymy wiele sytuacji, oddajemy strzały na bramkę lecz tego dnia piłka nie chciała wpaść do bramki. Gramy również uważnie w obronie przez co przeciwnik nie jest w stanie zagrozić nam pod naszą bramką. Zabrakło nam dzisiaj lepszej finalizacji oraz trochę szczęścia pod bramką przeciwnika.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2011

KKP Korona III 4–1 Deko Włoszczowa

Bramki: Kozera, Żesławski, Widliński, Cieślak.

KKP Korona: Zbróg, Żesławski,  Widliński,  Marcinkowski, Iwan, Widłak, Cieślak, Cielibała, Kozera, Bień, Stefańczyk, Szostak, Szymoniak, Ocetek, Detka.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To nie było najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Pomimo niezbyt dobrego początku, szybko zdobywamy 2 gole. W kolejnej części spotkania to my przeważamy , tworzymy sobie sytuacje pod bramką przeciwnika lecz nie jesteśmy w stanie zdobyć kolejnych bramek. Nasze akcje są dość chaotyczne, popełniamy sporo prostych błędów. 2 połowa jest już lepsza w naszym wykonaniu. Tworzymy więcej składnych akcji niż w 1 połowie. Ostatecznie wygrywamy to spotkanie 4:1 , lecz musimy w najbliższym czasie popracować nad kilkoma aspektami aby w najbliższych meczach unikać tak prostych błędów.

Facebook