Ligowe zmagania Młodzików Młodszych

Zbyt proste błędy nie pozwoliły na komplet punktów w niektórych spotkaniach. Przed nami jeszcze wiele meczów i jesteśmy przekonani, że wnioski zostaną wyciągnięte i będziemy cieszyć się wiele razy ze zwycięstw naszych drużyn.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona I 4-4 DAP Kielce

Bramki: Bugaj, Ziółkowski, Zięba, Jończyk

Skład: Vyshniak, Jagiełła, Jabłoński, Adamczyk, Ziółkowski, Karpenko, Marzec, Bugaj, Jończyk   
​​​​​Molasy, Kałandyk, Szczepański, Zięba  

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Mecz ułożył się dla nas bardzo dobrze bo szybko strzelamy bramkę i gramy dość odważnie co mogło się przełożyć się na kolejne gole, niestety bramki jakie tracimy można nazwać z tych niemożliwych do stracenia.  DAP po golu nabrał wiatru w żagle i zrobił się mecz w którym obie ekipy poszły na wymianę ciosów.  Strata punktów to nie koniec świata, ale błędy które się pojawiają szybko musimy omówić i poprawić aby stawiać krok naprzód. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie, każdy dał z siebie tyle ile mógł.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona II 2-3 PAS Skarżysko

Bramki: Kasprzyk, Stróżyk

Skład: Chłopek, Ciężarkiewicz, Siwek, Loranty  Nikitskyj, Chmielewski, Kasprzyk, Kwiecień, Rynk, Wójcik Wojciech, Wójcik Dawid, Świerczyński, Stróżyk.

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki:  Graliśmy z liderem naszej grupy rozgrywkowej i pozostawiliśmy dobre wrażenie. Tej porażki nie powinno być, ale cóż zrobić. Tak już jest z naszymi chłopcami. Do utraty pierwszej bramki mieliśmy trzy dobre okazje pod bramką i graliśmy poprawnie. Niestety po błędzie obrońców straciliśmy pierwszego gola i znów przeważaliśmy, mieliśmy kolejne dobre okazje i to goście strzelili bramkę na 0:2. Jakby tego było mało przegrywaliśmy już 0:3. W końcu ruszyło i po kilku minutach wynik brzmiał 2:3.Tak zostało do końca choć z przebiegu gry zasłużyliśmy przynajmniej na remis.

Champions Końskie 3-2 KKP Korona II

Bramki: Jończyk, Kwiecień

Skład: Chłopek, Bartocha, Siwek, Loranty, Chmielewski, Kasprzyk, Kwiecień, Kubik, Rynk, Ciężarkiewicz, Kałandyk, Szczepański, Jończyk, Świerczyński, Nikitskyj. 

​​​​Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Pojechaliśmy na mecz do  Końskich z mocnym postanowieniem zwycięstwa. Początek meczu był wymarzony w naszym wykonaniu. W 20 minut gry prowadziliśmy 2:0 i raz po raz doprowadzaliśmy do dobrych okazji by podwyższyć wynik. Nie udało się. Po 20 minutach weszli do gry zmiennicy. Bardzo słabo się zaprezentowali i straciliśmy bramkę na 1:2. W drugiej połowie meczu już nie wróciliśmy do dobrej gry. Straciliśmy po naszych prostych błędach dwie bramki I przegraliśmy mecz. Ciężko zrozumieć, że nasza gra była lepsza od przeciwnika, wygrywaliśmy 2:0 i przegraliśmy wygrany mecz.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Naprzód Jędrzejów 2-3 KKP Korona III

Bramki: Murrain, Owsiany, Szczepaniak

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Mecz na szczycie z sąsiadującą drużyną w tabeli był nie lada widowiskiem dla zgormadzonych kibiców. Wyszliśmy dobrze zorganizowani taktycznie, w innym ustawieniu niż dotychczas. Było to wyrównane stracie, jednak większość naszych sytuacji wyklarowało się z szybkich kontrataków. Dwukrotnie musieliśmy gonić wynik. Dzięki zaangażowaniu chłopaków w końcówce meczu strzeliliśmy zwycięską bramkę i cieszymy się wraz z przyjezdnymi za nami rodzicami. Było to świetne spotkanie pokazujące jak drużyna poszła do przodu względem pierwszego meczu z drużyną z Jędrzejowa.

KKP Korona II 5–1 Spartakus Daleszyce II

Bramki: Wójcik D x2, Murrain x2, Wójcik W

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Ciężko się gra z drużyną dobrze zorganizowaną na własnej połowie. Przez cały mecz rozgrywaliśmy piłkę w ataku pozycyjnym, była to dla nas nowość aczkolwiek udało nam się stworzyć wiele dogodnych sytuacji. Niestety jest to kolejny mecz, kiedy z bramkarza przeciwników robimy bohatera. Mimo, że wynik powinien być znacznie wyższy to było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Cieszy fakt, że w tym meczu zagrało kilku nowych zawodników i nieźle się pokazali. Dziękujemy chłopakom za kolejny świetny mecz.

Facebook