Ligowe zmagania Młodzików Młodszych

Do wyłonienia Mistrzostwa w Młodziku Młodszym potrzebny będzie jeszcze jeden mecz i będzie to zaległe spotkanie z DAPem Kielce. Mamy nadzieję, że podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Karola Styrcza wywalczą 3 punkty na ciężkim terenie.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Gr. Złota 2012

KKP Korona I 4-4 Czarni Połaniec

Bramki: Karpenko, Marzec, Bugaj

Skład: Vyshniak, Jabłoński, Warzecha, Adamczyk, Marzec, Karpenko, Bugaj, Ziółkowski, Zięba, Redlica, Molasy, Stróżyk, Surdyk, Jończyk  

Trener Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Mecz bardzo trudny który skończył się sprawiedliwym wynikiem. Mieliśmy szasnę go wygrać bo prowadziliśmy 2:0 ale popełnialiśmy proste błędy, a drużyna Czarnych która była bardzo dobrze dysponowana nam tego nie podarowała.  
​Bardzo się cieszymy z tego że to już 10 mecz z rzędu bez porażki, chłopcy super trenują i mam nadzieję że w kolejnym meczu z DAP będziemy cieszyć ze zwycięstwa. Dobry mecz Mikołaja Marca i Marka Karpenko którzy „ciągneli” zespół do przodu, ale też zaliczyli sporo odbiorów. Rządzili w środku boiska. 

Gr. srebrna 2012

Orlęta Kielce 10-0 KKP Korona II

Skład: Rochoń, Chłopek, Nikitskij, Szymczyk, Siwek, Bartocha, Chmielewski, Robak, Kumór, Kubik, Różycki, Kasprzyk, Wójcik, Loranty, Szczepański, Horbenko. 

Trener Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Nie tak wyobrażaliśmy sobie, że zakończymy tę ligę. Choć zabrakło do gry z Orlętami kilku ważnych chłopców, którzy grali w ostatnim wygranym meczu to porażka była zbyt bolesna. Już w  trzeciej minucie meczu przegrywaliśmy 2:0. Jednak po tym złym początku nie dostaliśmy pozytywnego wstrząsu i dalej popełnialiśmy błędy. Zawiodła gra w obronie i bramkarze, którzy  nie mieli dobrego dnia. Kończymy tę ligę. Spadamy tam, gdzie nasze miejsce. Na pewno ta rywalizacja przyniosła nam dużo doświadczeń i  myślę, że pomoże nam w meczach w 2 lidze.

Gr. brązowa 2012/ Mecz kontrolny

KKP Korona 2012 brązowa – KKP Korona 2013 srebrna

Bramki KKP 2012: Ciężarkiewicz x2, Murrain

Trener Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: W pierwszym meczu sparingowym po zakończeniu rozgrywek ligowych dajemy możliwość grania zawodnikom, którzy w lidze nie rozegrali zbyt wiele minut. Wyrównane spotkanie, pełne walki i ciekawych pojedynków 1 na 1. Dla nas była to świetna możliwość do sprawdzenia zawodników na innych pozycjach i jesteśmy zadowoleni z ich postawy.

Facebook