Ligowe zmagania Juniorów Młodszych

W odmiennych nastrojach z murawy schodziły nasze zespoły, które rozegrały swoje spotkania w ramach 3 kolejki w Świętokrzyskiej I Lidze Juniora Młodszego.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

KKP Korona II  1–9  Korona S.A

Bramka: Dębiec

Skład: Pietrzyca- Kaczmarczyk, Dębiec, Fiuk(46’Łukawski), Krzyżanowski, Cygan(46’Jaros), Czarnowski, Stachurski, Rozmus (46’Krzemiński), Kmietowicz, Jakubowski.

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Ten mecz mógł zdecydowanie inaczej się potoczyć gdybyśmy na początku meczu wykorzystali rzut karny i swoje sytuacje bramkowe. Jednak to rywale pokazali nam jak bezwzględnie wykorzystuje się błędy w ustawieniu i asekuracji i szybko doprowadzili do kilku bramkowej przewagi. Mimo niekorzystnego wyniku pierwsza część drugiej połowy była w naszym wykonaniu dobra, graliśmy pressingiem, i stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych, jednak wykorzystaliśmy tylko jedną. W końcówce spotkania wyraźnie straciliśmy siły i rywal strzelił kolejne bramki i zasłużenie wygrał.

KKP Korona III 4–3 Star Starachowice

Bramki: Dąbrowski, Majchrzyk x3

Trener Sławomir Łukawski i Jerzy Marzec: Ogromna wola zwycięstwa, walka do końca i konsekwencja pozwoliły nam od wyniku 1-3 doprowadzić do wygranej 4-3. Zespół zagrał bardzo mądrze taktycznie. Wszyscy dali z siebie 100 procent.

Facebook