Ligowe zmagania Juniorów

Juniorzy starsi zakończyli zmagania ligowe w tej rundzie. Pomimo dobrego meczu w ostatniej kolejce nie udało się zdobyć punktów. Natomiast młodszych kolegów czeka jeszcze jedno spotkanie.

Świętokrzyska I Liga Juniora Starszego

KKP Korona 0-3 Korona S.A

Trener Michał Stachura: Mimo niekorzystnego wyniku było to dobre spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. O losach meczu zadecydowała skuteczność pod bramką w czym lepsi byli nasi rywale.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

KKP Korona II 2-1 KSZO Ostrowiec Św.

Bramki: Biernacki, Mordon

Asysty: Nowak, Biernacki

Skład: Bęczkowski(46’Nosek) – Kochanowski, Krzyżanowski, Kaczmarczyk, Dębiec, Ksel, Łukawski (65’ Cioroch), Nowak (50’ Mordon) Czarnowski, Biernacki, Rozmus (65’ Szpankowski)

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Dwie rożne połowy, pierwsza tragiczna w naszym wykonaniu, szybko tracimy bramkę, jesteśmy spóźnieni, mnóstwo strat i nie potrafimy wykonać kilku podań. Tylko dzięki nie skuteczności gości nie tracimy więcej bramek do przerwy. Po lekkiej reprymendzie w przerwie drużyna wyszła odmieniona, graliśmy szybciej i odpowiedzialnie a przede wszystkim skutecznie pod bramką przeciwnika. Dobre zmiany dali chłopcy, którzy są dwa lata młodsi od rywali na boisku.

Korona S.A 4-0 KKP Korona III

Trener Sławomir Łukawski i Jerzy Marzec: Pierwsza połowa to gra zgodna z założeniami przedmeczowymi. Tracimy co prawda bramkę w końcówce tej połowy, ale także sami niebezpiecznie kontrujemy. Do około 75 min nic nie wskazywało na tak wysoką porażkę.  Seria niebywałych błędów, brak koncentracji i przeciwnik wypunktował nas w samej końcówce meczu.

Facebook